Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, de ő a jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de ő a jelenlegi élethelyzetében nem akar kapcsolatot. Feladjam vagy várjak?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy férfibe, viszont kiderült, hogy ő most egyáltalán nem szeretne kapcsolatot senkivel sem. (Hosszú, hogy miért.) Ezek után jobb, ha igyekszem minél hamarabb "kiszeretni" belőle, vagy legyek türelmes, hogy hátha idővel rendeződnek a dolgai és lehet még ebből valami?


Emberileg ő is kedvel, alapvetően jóban vagyunk.


2018. febr. 4. 18:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amit a 9-es leirt, velem megtortent. Pokoli erzes... ne vard ezt ki.
2018. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Jaa, akkor ez tini kapcsolatok kategória !
2018. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha masnak mondta, sajnos az sem valtoztat a velemenyemen, mert akkor meg mar kezdemenyezett volna nalad.

Hany evesek vagytok? Gondolom, meg fiatal vagy, hogy ilyen megfordult a fejedben, hogy varsz ra, de tenyleg naiv gondolat, minden rosszindulat nelkul.

2018. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Semmiképpen se várj bizonytalanságban, de ne is add fel.

Ha mindketten felnőtt, értelmes emberek vagytok, akkor beszéld meg vele.


Ha komolyak a szándékai, akkor ismerkedés mellett is tudja rendezni a dolgait. Ha akarja.


Ha meg csak terel, ködösít, akkor lépj tovább.


De ismétlem, agyalás helyett beszéljétek meg.

2018. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, mégis egyetértek az előző hozzászólókkal, azaz aki valóban téged akar, az nem játszik az érzéseiddel. Inkább járj nyitott szemmel, ismerkedj másokkal is, ne zárkózz el.
2018. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Higgyétek el, van olyan élethelyzet, amikor hiába jön be a lány, hiába szimpatikus, de a kapcsolat csak púp a hátadon. Volt egy ilyen sztorim. Tetszett nagyon a lány, én is neki, de olyan dolgok jöttek közbe. Haláleset, munkahelyi stressz, kimerülés, depresszió. A végén annyira gáz lett a szitu, hogy merevedési gondjaim támadtak, majd kirúgtak a munkahelyről, mert először elaludtam a fáradtságtól a műhelyben, a sok túlóra, majd elrontottam a munkámat. Nehezen találtam új melót, mivel nem volt pénzem, nem kerestem jól, a főbérlőm az utcára rakott egy hónap után. Kölcsönt nem adott a bank, mert nem volt ideiglenesen jövedelmem. Ilyenkor már én se akartam g...ci lenni, hogy bele rángassam a csajt, hiába volt oda értem.
2018. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2018. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!