Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha több éve nyomon követek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több éve nyomon követek egy lányt facebookon, mert ír rólam, akkor azért nézem mert még szeretem?

Figyelt kérdés

Elôtte a lány elhagyott és fájt. Utána azt vettem észre hogy semmiképp se akar engem, de amikor el kezdtem ôt figyelmen kívül hagyni, akkor az fájt neki, de amikor megint felkértem, akkor megint otthagyott, és amikor megint meguntam ezt, akkor megint fájt neki ez. Rájöttem hogy csak szórakozik velem, de már több éve figyelem ôt mert velem foglalkozik.


Lehet hogy azért figyelem ôt több éve mert még szeretem?



2018. jan. 27. 17:40
 1/1 Modeler ***** válasza:

Gondolom az évekkel ezelőttről maradt "beteljesületlen szerelem" szindróma miatt gyerekesen ragaszkodsz a gondolathoz, hogy még lehet valami.


Én inkább azt tanácsolnám, hogy lépj tovább és keress valaki mást. Vagy ha az nem megy, próbálj alakítani a stílusodon úgy, hogy bejöjjön az illetőnek.

2018. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!