Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hova mentnek ilyenkor télen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova mentnek ilyenkor télen randizni Szegeden?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Jégkorizni, forrócsokizni, teázni, sétálni a liget vagy a Holt-karos környékén, vadasparkba, stb.
2018. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ott élek, de ott jártam egyetemre. Én mennék korizni, forrócsokizni, kajálni egy jót a Nagy Fal kínai étterembe, Tündérkonyha, ki Újszegedre a Ligetbe sétálgatni, Vadaspark is jó ötlet, Tiszapart sem rossz, mondjuk ez tavasszal vagy nyáron tud isteni lenni. Zápor kávézó iszonyat frankó old school hely, nem tudom, hogy működik-e még, ezer éve nem jártam Szegeden. Belvárosi Mozi kávézója is remek hely.
2018. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha valami különlegesebbet akartok, akkor fondü a híd lábánál. Vagy egy süti meg egy kávé a sugar&candyben. Csomó étterem, kocsma, cuki kávézó van. Elmehettek színházba, koncertre. Vadaspark is jó egy melegebb napon. Mozi kettő is van. Vannak szabadulószobák. De ha valami konkrét elképzelésed van írj egy üzit szívesen segítek, én itt élek :D
2018. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!