Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mennyire lehet "probléma" a későbbiekre nézve 12 év korkülönbség egy kapcsolatban, úgy hogy a lány (én) 19, a párom pedig 32 éves?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
látom a matek már probléma
2018. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Pont hogy ez a normális! Ez a pasi tud is nyújtani valamit, nem csak a megállóban fagyoskodtok -5 fokban...
2018. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most mondanám, hogy ha szeretitek egymást nem lesz "probléma" a korkülönbség. De előbb utóbb előjönnek dolgok, pl szórakozás, barátok, szexuális igény, csak így nagy általánosságban. Viszont ha kompromisszum készek vagytok, akkor megoldhatóak a problémák.
2018. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Ebben a felállásban nem lesz gond. Hajrá! :)

30F

2018. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Bőven lehet. A falnak futok attól, hogy minden tizenéves és húszas évek elején lévő lány előadja, hogy ők mennyire érettek, miközben nem azok.

Nem ismerlek, nem tudhatom, hogy milyen vagy. De, az esetek többségében az ilyen kapcsolatok úgy néznek ki, hogy a nő felnő a férfi mellett, aztán a saját lábára áll és szakítás a vége.

2018. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez 13 év korkülönbség, és igen, elég nagy probléma. Gondolom szeretnél diplomát vagy szakmát, ami alatt vagy eltart a barátod, vagy meggebedhetsz mellette a diákmelóban, de úgy sem tudod kitermelni a kajád és a rezsi felét. Kb 3 évig ezért nem tudsz rendes munkába állni. Aztán biztosan szeretnél legalább 2 évet dolgozni a teljes gyedhez, meg esetleg munkahelyet váltani, mert csak nem képzeled el magad ugyanott az első 10 munkaévedben. Kéne egy lagzi is gyerek előtt, meg egy év házasság, hogy élvezzétek az életet. Aztán jöhet a gyerek.


Ha nem jön össze elsőre a baba(átlagosan 1 évet próbálkoznak a párok, pláne ha az egyik fél 35 múlt, igen, a férfiak spermája is romlik 35 felett), akkor mehettek lombikra.


6 év, mire gyereked lehetne leghamarabb, ha minden jól alakul. 6 év múlva 25 évesen egy majd 40 éves párod lesz.. aki 60 lesz, mire kirepül a gyerek, te meg 45.


Szerintem ez nem működik, én nem is akarnám, hogy nálam "működjön". Te tudod, milyen életet szánsz magadnak.


A 30as pasik mindenesetre összerakják a két kezüket, ha akármelyik 19éves leáll velük, csak megfoghassanak egy majd 15 évvel fiatalabb csajt.


Működhet, de max lángon sem lesz akkora összhang, mint egy hasonló korúval lehetne.


Komolyan mikor a párod esetleg azon izgul, hol dolgozzon, vagy ki ne rugják, gondolod fogja érdekelni, hogy melyik tanár szivatott meg egy ZHn?


Te át tudnád érezni egy általanos iskolás problémáját, aki feketepontot kapott?


És az nem is 13 év..

2018. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Idővel kiütközik a különbség, másként látjátok majd a jövőt.
2018. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek mondanám hogy sajnálom emberből vagyok és ez azzal jár hogy néha félre írok dolgokat... 13 év van köztünk
2018. jan. 22. 19:53
 9/12 A kérdező kommentje:
6. Kommentelőnek írnám hogy van szakmám és èrettsègim,s mióta ezek megvannak egyedül lakom és normális munkahelyem és fizetésem is van. Mondhatnám hogy úgy èrzem kinőttem már az iskolás kislány szerepből. A gyerek meg a jövő az egyenlőre még messze van. De azért köszönöm a számolgatásokat
2018. jan. 22. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen az ismeretsegi körömben: 12 év korkülönbseggel, lassan 25 éve házasok, de például szüleim majd' 40 évet éltek le együtt, igaz, csak 9 év korkülönbséggel. Persze, ellenpélda is van bőven, de nyilván "azonos korú" pár esetén sincs garancia semmire. Ez csakis rajtatok múlik.
2018. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!