Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lép ha tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép ha tetszem neki?

Figyelt kérdés

Ismerek par hónapja egy pasit aki mindig keresi a tarsasagom es lopva hosszan bamul de nem lep semmi konkretat h talalkozzunk vagy barmi .

Sokat ugrat meg viccelunk a munkaba szinte izzik a levegö de peldaul nem ir ram nem smsezik pedig megvan neki a szamom .

Mindketten egyedulallóak vagyunk nem en is biztatom mosollyal stb .

Mi tarthatja vissza ? Es ha nem tetszem neki minek bámul folyamatosan izzó tekintettel


2017. dec. 7. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

A leírás alapján ezeket tudom elképzelni:


- Annyira nem tetszel neki, mint ahogy azt hiszed, csak laza flört vagy számára.

- Tetszel neki, de ettől függetlenül valami egyéb ok miatt nem akar tőled semmit, ugyebár a vonzalom önmagában semmire se elég. Sokaknál tabu kollégával kezdeni, vagy a személyiségedben van valami, amiért nem vesz komolyan, ki tudja.

- Nem mer kezdeményezni, fél az esetleges bonyodalmaktól.

2017. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

"en is biztatom mosollyal stb"


itt tartasz felnőttként? Talán neked kéne lépni.

2017. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szórakozik. Az én kollégám sokszor átkarolta a derekamat, a vállamat, viccelődött velem, kikövetelte a telefonszámomat és mégsem hívott fel, közben eljöttem a munkahelyről. Nem biztos, hogy tetszel neki, hanem szórakozik, veled, Gizivel, nem unalmas a napja. Mire én erre rájöttem, futottam én is néhány kört, aztán én is ezt ettem a munkahelyen és rögtön nem volt unalmas a nap. Hogy mit szóltak a kolléganőim? Kitérdekel. Igaz, egyikkel sem vagyok shoppingbarátnő, tehát nagyon nem zavart, hogy látták, finoman "kikezedek" a kollégával. Mindig megvártam, amíg ők először és aztán én folytattam.

Most sajnos nincsenek ilyen kollégáim, fiatalabb srácok, idősebb nők, kevesebb kollégám is van, szóval most "unalmas" a munkahelyi életem.

2017. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ember ha odáig van valakiért akkor valami oknál fogva vár rá egy ideig, aztán beletörődik, hogy mégsem lesz semmi köztük és már nem remél. Van, amikor fel kell adni. Nyugi, egyszer te is eljutsz idáig. Lássuk be, ha elvakítnak az érzelmek akkor nehezen tudunk logikusan gondolkodni. Ez mondjuk a szomorú végkifejlet, lehet te szerencsésebb leszel és egymásra találtok, csak bírd ki, küzdj érte, ha úgy érzed érdemes.


Visszatarthatja pl az, hogy:

-nem akar tőled semmit, és soha nem is akart, te értetted őt félre.

-csak barátként, kollegaként tekint rád

-lehet tetszel neki, de még a gondolatját is elhesegeti annak,hogy egy munkatárssal jöjjön össze

-még nem akar tőled semmit

-lassan közeledik, nem akarja elsietni

-valami probléma lépett fel ami miatt megtorppant, behúzta a féket

-elriasztottad a viselkedéseddel, megijjedt tőled, visszahátrált

-megijjedt az érzéseitől,amint azok komolyra fodultak, túlságosan megszeretett és ezt nehezen tudja feldolgozni

-félős,zárkózottabb személy, emiatt nem mer kockáztatni

-sokat csalódott és elment a kedve az ismerkedéstől

-lehet azt várja, hogy te lépj

-nincs 100%-ig meggyőződve arról, hogy te kedveled

-félénkebb, lehet nincs sok tapasztalata (pl. szűz), emiatt sokszor szégyenlős, könnyen zavarba jövő fajta

-magába fojta és elmenekül az érzései elől, nem meri felvállani azokat a gátlásosságából adódóan

2017. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudja is rólad, hogy egyedülálló vagy?
2017. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz.
2017. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!