Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert futok el az utolso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert futok el az utolso pillanatban?

Figyelt kérdés
Eddig nem gondolkodtam ezen, mert ugy voltam vele, hogy a fiatalok gyakran cserelgetik partneruket. Most mar nem vagyok olyan fiatal, es nagyon komolyra fordultak a dolgok. Az eddig elkepzelt tokeletes jovobeli eletemet a parommal mar nem latom olyan tokeletesnek, es mar nem akarom folytatni. Mindig elerkezik ez a pont. Mit lehet tenni, hogy ne legyek ilyen? Mindig azt gondolom, h megtalaltam a tokeletest - az eletet, ami szamomra tomeletes -, es amikor megvalosulni latszik, rajovok, hogy nekem ez megsem kell. Valami mas kell. Szeretnek egy normalis eletet, hazzal, munkaval es egy olyan emberrel, aki mellett szivesen ebredek fel. Jelenleg nem ezt erzem...
2017. okt. 31. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Előbb magadat tedd rendbe agyban, mert addig, amíg odabent problémák vannak, hogy várhatod el, hogy minden tökéletesen működjön?

Foglalkozz önismerettel, és vetkőzd le ezt a gyerekes viselkedést.

Gyáva vagy, mondd ki, amikor állsz a tükör előtt és nézz bele a szemedbe.

2017. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt magadnak tetted fel?
2017. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem ismerem a valaszolot. Koszi, ezen most elgondolkodtam, es erot adott.
2017. okt. 31. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!