Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ember az ilyen? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az ilyen? Tényleg vannak ennyire bizonytalan emberek?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori, férfi 40 körül, több éves, együttélős kapcsolatban, hol együtt, hol külön, nem igazán működőképes, stb...beleszeret valakibe, ezt közli is vele, ezerrel udvarol neki, de ez a valaki, a nő is több éves kapcsolatban van, ami szintén döcög. Így nem is történik semmi, mindenki próbálkozik a saját kapcsolatában.

Két évvel később mindegyikük szingli, a férfi már egy éve, mikor "összekeverednek", randizni kezdenek. Minden szuper, a férfinek elkezdenek visszajönni az érzései, a nő kicsit aggodalmaskodik, de azért alakulnak a dolgok, talán túl gyorsan is.

Ekkor a férfi megrémül, mégsem akarja, utána mégis, lelkes, stb, aztán mégsem, szóval full bizonytalan. Majd miután eltöltenek 3 hónapot ilyen hullámokban, közli, hogy ő az exét szereti. De voltak érzési a nő irányába is.

Tehát amikor exszel volt, az új csajt szerette, ő kellett, mikor az új csajjal, akkor az ex kell mégis. Hiába nem működött...

Valakinek hasonló sztori, tapasztalat? Vagy csak vélemény?

Azon túl, hogy nem kell vele foglalkozni, természetesen én vagyok az új nő, és nem fogok falnak menni, csak én még nem találkoztam ilyen bizonytalan emberrel.



2017. okt. 12. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Pedig tok osszeilletek. Ket nemi szervrol nemi szervre csungo kapcsolatfuggo.
2017. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, ugyanolyan idősen. Több magyarázata lehet:


Mindig az kell amelyik éppen nincs :( Ezen nincs mit magyarázni.


Könnyen lehet, hogy mind a kettő kell, csak az nem illeszkedik a megszokott, elfogadott monogám kapcsolatba. Akkor érezte jól magát, amikor mind a kettőtökkel egyszerre kapcsolatban volt.


Az is lehet, hogy a szar kapcsolatban te voltál az egyetlen külső pont, és azért ragaszkodott hozzád annyira, de ha reálisan nézzük akkor kettőtök közt sem jó a kapcsolat.


Vagy nem tanult meg szakítani. Eszébe jutnak a jó dolgok és elfelejti a rosszakat. Bár ha már az előzővel is hol együtt voltak, hol külön, akkor volt ideje gyakorolni, úgyhogy ez nem valószínű.


Az együttéléskor jött rá, hogy mégse jó minden veled.

2017. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem voltunk vele egyszerre kapcsolatban.

Szakítani tuti nem tanult meg, kora ellenére ez az egy "komoly" kapcsolata volt.

Köszi a választ!

2017. okt. 13. 11:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah és nem éltünk együtt.
2017. okt. 13. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!