Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen kategóriájú csajhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kategóriájú csajhoz, mit kell "letenni az asztalra", hogy összejöjjön egy pasival?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 12. 16:22
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Nálam csinos kategória. Szerintem Ő is annak tartja magát, meg a fotós is, aki a képet csinálta róla a Fishing On Orrfűn.


Egy csinos csajnak meg rendszerint magasak az elvárásai.

2017. júl. 13. 13:10
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

Én írtam, hogy igénytelen és azért írtam, mert öt méterről látszik, hogy zsíros a haja

23/N

2017. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

22. Nem látod, hogy valami tavon/tengeren van?

Simán lehet vizes is.

2017. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Mintha a pasi felhozatal strandon jobb lenne...

Emberek,nyáron mégis milyen legyen a haja?Mint a Schwarzkopf-reklámban?pfff...

2017. júl. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Szerintem elegendő ha csak egyszerűen tetszel neki.

Nagyon sokszor a lányok nem a kocsid nézik vagy egyéb külsőségeket!

2017. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Elso blikkre ilyen szende, szerencsétlen csajnak tunik. De szerintem nem kell félteni.

O a tipikus: lassú viz partot mos tipus.

2017. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerinted honnan tudjuk a választ? Mi a csaj foglalkozása, hobbyja, milyen a temperamentuma, jelleme, hol lakik, milyen családban nőtt fel, kik a barátai, hogy beszèl, mi nevetteti meg, milyen ruhát visel és hogy nèz ki az év többi 364,99999 napján?
2017. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

"Kérdező, szerinted honnan tudjuk a választ?"


A külseje alapján.

2017. júl. 18. 09:47
 29/35 anonim ***** válasza:
Atya eg...azert nem 10/10-es a csaj mert nem csontsovany oriasi fitnesesnfenekkel es festi magat?-hidd el hogy o is tudna olyan lenni,de nem akar!Szerintem egy szep lanyrol van szo-a furdoruha valasztasa alapjan szereti az izleses dolgokat,amik nem megszokottak-igy legyel stilusos amikor elhivod,ne hasznalj eros parfumot-igen,van onbizalma,az biztos-de az ilyen lanyok imadjak azt ha megnevettetik oket,es van tema-nem unalmas a beszelgetes-ugyhogy probald meg kerdezo! (21N)
2017. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Ez a lany kifejezetten nem szep.

Es a korahoz kepest plottyedt, zsirhasu.

2017. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!