Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Ha már nem akartok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ha már nem akartok a párotokkal lenni, sokat vártok, vagy egyből döntötök, illetve írkáltok még neki szépeket?

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szépeket már nem nagyon írtam neki, csak annyit, ami minimálisan szükséges ahhoz, hogy ne gyanakodjon. Kb. egy hónapig tartott ez az állapot, mert megvártam a vizsgaidőszaka végét, azért két szigorlat közt szakítani nagyon szemét dolog lett volna. Túl vagyunk rajta.
2017. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az tuti hogy nem könnyű neki megmondani hogy már nem szeretlek,nem akarok veled lenni :D :D de muszáj megmondani.... És ha már elmondom akkor inkább 4szem közt.. és sokáig nemhúznám az időt... 19F
2017. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Potom fél évig hülyített. Csókok, virág, szülinap, szex, aztán fél év után egyik este: hát ő nem szeret már egy ideje, azt várta, mikor veszem észre és szakítok vele.

Hogy, mivan?! :D

Nevetséges, aztán meg áh, tartsunk szünetet, mert lehet, mégis akar még valamit.


Ennek két éve, ő azóta is egyedül van (ilyen gerinccel nem csoda), én meg együtt élek már egy őszinte, nyílt férfivel.

2017. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Potom = aztán :D (szlovákul van )
2017. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!