Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki nagyon belemarkolt a lelkébe,de bizonyos okok miatt nem sikerült vele összejönni. Ez sajnos az én hibám, ami duplán emészt így. Már egy éve magam alatt vagyok emiatt. Belül teljesen megkérgesedtem, elvesztettem a külvilággal a kapcsolatot, elmaganyosodtam ettől az egésztől. Nem tudom helyrehozni a dolgokat, nem tudok beszélni a lánnyal, mert teljesen elzárkózik a kommunikációtól. Beláttam végre, hogy ebből soha semmi nem lesz, de elfelejteni nem tudom. Segítséget szeretnék kérni tőletek.

Hogyan felejtsem el?

Teljesen ráment erre az egész énem. Nem látom sokszor a holnapot sem már.

Hogyan kell túllépni ezen?


2017. jún. 17. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát úgy, h. le sem szar téged, emberszámba sem vesz.

akkor hol éri meg emészteni magad egy ilyen lunyva miatt?

szard le!

2017. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen elutasított? Mert ha nem, akkor honnan szeded ezeket? Te kezdeményezed a beszélgetést vele és ő nem akar veled beszélni? Vagy hogy értsük ezt? Szerintem az önbizalmad lehet alacsony.Tudod nincs olyan ami ne lenne helyrehozható. Én nem adnám fel a helyedben, ha ennyire belebetegednék valakibe, akkor amíg világosan nem utasít el, addig harcolnék érte.
2017. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy nézett ki a helyzet, hogy mindig összefutottunk köszöntünk egymásnak, egy idő után egyszercsak már mosolygott is rám, meg nézegetett, de én olyan gyáva voltam, hogy nem mertem ezt viszonozni. Erre többé már nem volt velem ilyen. Egyszer úgy adódott a helyzet,hogy egy társaságba kerültem vele, de nem igazán reagált rá, ha próbáltam vele beszélgetni. Utána még próbálgattam,de semmi. Aztán már kerülni is kezdett. Rég nem láttam. A gyávaságom oka,hogy akkor még 20 kiló felesleg volt rajtam,amitől már megszabadultam. Miatta fogytam le konkrétan.... Se facen se sehogy nem tudok kommunikálni vele.
2017. jún. 17. 20:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezekből kiindulva ezt vehetem egy ''nem''-nek
2017. jún. 17. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve, Kérdező? Höhöhö! SEHOL nem vagy.

Én pontosan ugyanígy vagyok, már 17 éve (!!!) cipelem magammal az akkori szerelmem súlyát, és bízvást mondhatom, LEHETETLENSÉG elfelejteni azt, akit igazán, teljes szívedből szeretsz. Soha de soha nem fog menni, tégy bármit is, ez el fog kísérni a sírig. Ne haragudj, hogy elrontottam a kedvedet, nem ez volt a szándékom, de úgy vélem, jó, ha tisztában vagy a realitásokkal.

Persze lehet küzdeni ellene, de semmi értelme, mert elfelejteni akkor sem fogod. Mehetsz pszichológushoz, akitől megkapod hogy hülye vagy, és még jól le is húz pénzzel. Kereshetsz más nőket, ha ló nincs jó a szamár is, csak nem lesz, ami összetartson titeket, csak használgatjátok egymás testét, raboljátok egymás idejét, a vége az lesz, hogy szétmegy a kapcsolat, és ugyanott vagy, ahonnét elindultál. Ennél még az is jobb, ha teljesen egyedül maradsz, és csak az ő emlékének szenteled az életedet...

2017. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még ezek után sem gondolom azt,hogy túl kellene lépned rajta. Egy utolsó próbát még megérne a dolog. De te tudod. Lehet,hogy az illető lány is úgy van vele,hogy már te is elfelejtetted őt, nem akarsz tőle semmit, ezért nem közeledik ő sem, mert te sem keresed a társaságát. És van már azóta más párja a lánynak? Mert ha nincs, lehet csak te rád vár, csak bátortalan lehet szerintem :)
2017. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az #5 válaszadónak van igaza. Ha nem ő volt az igazi, akkor hamar el fogod felejteni, hisz az igazit még nem találtad meg.

Ha viszont csakugyan ő volt, nos, barátom, akkor hatalmas nagy szarban vagy...

2018. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem fog menni a dolog. Csinálhatsz bármit, nem fogod tudni elfelejteni őt. Persze összejöhetsz mással, 2-3 hónap után aztán véget is ér majd a kapcsolatotok, ennyit ért a dolog...

Ha annyira beleszerettél hogy nem tudod őt elengedni, akkor ez sajnos a sírig, a szíved utolsó dobbanásáig el fog kísérni. Sajnos semmi pozitívat nem tudok mondani, ez veled fog maradni amíg csak élsz.

2019. szept. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!