Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek van ciki, gáz első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van ciki, gáz első csók? Ha igen akkor elmesélnétek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem elég szar élmény volt, 13 éves voltam, a srác konkrétan le akarta dugni a nyelvét a torkomon, majdnem megfulladtam. :)
2017. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb 12-13 lehettem haza kisért a fiú a faluból fújt a szél megakart csókolni csak hogy a szánk tele volt a hajammal és közbe meg a szájába is voltam és mondtam teli szájjal hogy " jajj a hajaamat esszük" ott bénáztunk egy pár percig iszonyat cikinek éreztem utána magam mert nagyon nem igy képzeltem el az elsö romantikus csókomat de hát ez a ku rva szél közbeszólt mint valami rossz amerikai tini filmben😅


23N

2017. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Randiztam egy pasival, nem volt szimpi, mármint rendi volt, de nem érdekelt komolyabban, max havernak, na, haza kísért, ajtó előtt mondom ok, köszi, jóéjt buh-bye. Láttam akar csókolózni, mer hajolgatott meg közeledett, mondom én nem szeretnék kösz. Beszélgettünk még egy kicsit, erre csak lekapott, full nyitott szájjal kb bekapta a fél arcom, azt hittem hányok.

rossz volt.

2017. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!