Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a nő külföldö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a nő külföldön lakik?

Figyelt kérdés
a lényeg hogy németországban dolgoztam és megismertem egy nőt a munkahelyen és szerelmesek voltunk egymásba és a nő két hónap múlva mondta meg nekem hogy szeret engem de van neki egy férje és két gyereke és mondta hogy nem bírja ott hagyni a gyerekeket és ott hagyta munkahelyet .és azóta nem tudom eléri mit tegyek ?
2017. jún. 10. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

semmit

ő döntött már, és nem melletted.

2017. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress mást. Ezt tudnod kellett volna már akkor, amikor a férje és a gyerekek mellett döntött.
2017. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!