Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy gyengébb fizikumú férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyengébb fizikumú férfinak kevesebb esélye van arra, hogy szeressék, ugye?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos igen, de szerencsére ezen, ha mesterségesen is, de lehet változtatni, ha van pénzed.
2017. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
fingom sincs a barátom fizikumáról, mert kit érdekel. de vékonyabb nálam (én is átlagos-vékony vagyok), és tökéletes az alakja.
2017. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Semmi köze a fizikumnak a szerethetöséghez!
2017. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem, én világéletemben a nagydarab pasikra buktam, el sem tudtam volna képzelni, hogy hozzáérjek egy vékonyhoz. Aztán megismertem valakit, aki soványabb és alacsonyabb is volt nálam pár centivel, mégis úgy tudtam vonzódni hozzá, ahogy senkihez előtte. :D Nem volt gazdag, csak (szerintem, bár a barátnőim szerint nem) helyes és olyan hozzáállása volt az élethez ami férfiassá tette, plusz nagyon jó társaság is volt, nem lehetett unatkozni mellette.
2017. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4 barátom volt, ebből 2 vékonyabb típus volt.

Nem emiatt szakítottam velük.

2017. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Ezredszerre is:

a nők az embert szeretik, amikor szeretnek. Nem valamelyik részét, nem a külsejét, sőt, még a tulajdonságai közül is van, amelyik másnak taszító lenne. Ha nem így lenne, nem írna ide annyi nő, hogy a férfi ezt, vagy azt tette vele, megcsalta, elhagyta, de nem tudja elhagyni, elfelejteni, mert szereti.

2017. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!