Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta tetszem, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta tetszem, de nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a naiv kislány, de nagyon tetszik egy fiú nekem.

Nemrég találkoztunk elsőnek egy buliban, együtt buliztunk, táncoltunk, csókolóztunk, és a buli után azt mondta, hogy tetszem neki.

1-2 hónapja ismerjük amúgy egymást, de még nem találoztunk, csak a buliban. Nekem már az eleje óta teljesen bejön, de benne nem voltam annyira biztos a buliig...


Egyértelmű jeleket adott hogy tetszek neki.

Viszont ami fáj, hogy a buli óta eltelt 2 nap és nem keres...


Lehet hogy szórakozik velem, vagy tényleg vannak ilyen bulis/bunkó pasik? Nagyon idegesít, mert én folyamatosan rá gondolok....


Ti mit gondoltok erről?

22N



2017. márc. 19. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor még az egyéjszakásoknak éltem én is mondtam ilyeneket. Azért smárolok/fekszem le egy csajjal mert tetszik, nem azért mert nem. Ettől még nem akar oltár elé vinni. Ettől ő még nem játszott veled, nem modnta azt,hogy szeret vagy hogy összeakar veled jönni, csak hogy tetszel, amit azzal is bizonyított hogy smárolt veled stb.
2017. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az okés, de azt nem értem hogy miért nem keres akkor engem vagy miért nem ír ha tetszek neki? :/
2017. márc. 19. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne legyel mar ilyen lama. Tetszel neki, meg meg vagy 53 lany a bulibol. Nem tudhatod, hanynak mondta mar aznap este. Nem fog mindegyikjel jarni :D majd jar azzal, aki tobb,mint egy csaj a bulibol, aki tetszik.


Meghogy nem vagy naiv!

2017. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na ezt utálom az ilyen pasikban, hogy még én + még másik 100 lány tetszik neki...

nekem pl csak ő tetszett...

2017. márc. 19. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
jó az ízlésed, kiváló emberismerő vagy ....de azt hiszem inkább mégsem
2017. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó, nem erre voltam kiváncsi :D
2017. márc. 20. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!