Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik akkor, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha az egyik fél "jobban" szereti a másikat?

Figyelt kérdés
Nem tudom ezt az érzést máshogy megfogalmazni, csak hogy mindketten szerelmesek vagyunk, de számomra ő mégis többet jelent mint én őneki. Szerintem mindenki életében átél egy igazi, nagy, sok esetben első szerelmet, amihez foghatót utána csak ritkán talál, maximum hasonlót. Nekem is volt ilyen, de azóta szerencsémre úgy érzem megtalaltam az én igazi páromat. De vajon részéről is így van? Vagy van valaki, akitől úgymond "jobbat" (máshogy tényleg nem tudom megfogalmazni) azóta se talált? Lehet kicsit kacifántosan hangzik. Van, aki esetleg megértette mit akarok mondani, átélt már hasonlót? Ezt az érzést egyelőre képtelen vagyok elviselni...

2017. márc. 18. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megtalálta volna azt, akinél te "nem vagy jobb", akkor azzal az illetővel lenne, vagy egyáltalán nem is lenne veled. Aki annyira szeret valaki mást, mint amire te utalsz a kérdésben, az képtelen valaki mással kapcsolatot kezdni, fenntartani.
2017. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyógyír,ha beszélsz vele az érzéseidről! Hiszen ő a párod,meg kell értenie.
2017. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha az a valaki őt nem szerette viszont? Akkor mindenképp tovább kellett lépnie. De ez nem biztos, hogy azt jelenti, hogy maradéktalanul ki tudta törölni a szívéből.
2017. márc. 18. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is mindig jobban szeret az egyik fél és ezzel semmi baj nincs amíg kiegyenlített ez a dolog. Tehát amíg nincs nagy szakadék aközött amit adsz és aközött amit kapsz.


Abban is biztos vagyok, hogy éveket-évtizedeket együtt leélt emberek nem felejtik el egymást.


De ez nem jelenti azt hogy téged ne szerethetne és ne lehetnél neki az egyetlen.


Ha nagy a különbség az adok-kapok között akkor meg kellene beszélnetek a dolgot.

2017. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs nagy különbség. Ilyen esettel volt már dolgom, és annak rövid időn belül szakítás lett a vége, és nem én voltam a kezdeményező. Ezt most másnak érzem, de mégis rettegek...
2017. márc. 18. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!