Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beszélnem kéne vele, tisztázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélnem kéne vele, tisztázni ezt az egészet? Miért nem akar SOHA találkozni?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, ő 21 éves.

Egyetemisták vagyunk, szóval ő hétközben Pesten, én Debrecenben, de mindketten csütörtök délután megyünk haza és egész hétvégén otthon vagyunk, szóval időnk lenne összefutni. Április óta beszélgetünk, nap, mint nap és én nagyon belezúgtam (vannak közös barátaink, meg egy gimibe is jártunk, szóval nem teljesen ismeretlen). Közben ő is tesz olyan jeleket, hogy nem vagyok számára közömbös (elég intim képeket kapok tőle folyamatosan annak ellenére, hogy én sosem küldtem neki...), viszont

1. barátnője van, nyár óta

2. sosem akar találkozni. Egyszer beszélgettünk még nyáron egy buliban, meg hazavitt, de ennyi. Mikor ezt felhoztam neki, annyi volt a válasza, hogy "hát igen, nem vagyunk egy társaságban", vagy "nagyon sok itthon a dolga". A második teljesen kamu, mert semmit nem csinál, csak kocsikázik, gépezik...


Igazából nem feltétlen párkapcsolatot szeretnék tőle, nekem egy "barátság extrákkal" is megfelelne... Csak történjen már valami, mert nekem ez már elég fárasztó és unalmas, hogy csak telefonon beszélgetünk, ott mond fű-fát, aztán nem lesz belőle semmi. Most, a téli szünetben is ezt csinálta, először mondta, hogy menjek el, mert egyedül van otthon, aztán írta, hogy jaj pont akkor ment a haverja... Utána meg, hogy úgy unatkozik, meg menne valamerre és mikor mondtam, hogy benne vagyok, azzal jött, hogy pont aznap mosta le a kocsit és nem akarja, hogy koszos legyen...


2017. jan. 19. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnője van, nem értem mit akarsz ?!?
2017. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy 14 éves lány az a komoly "barátnő"...
2017. jan. 19. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el dude.
2017. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én próbáltam már.

De aztán valami miatt csak ír újra és így elég nehéz...

2017. jan. 19. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:

19 eves letedre mar lehetne annyi eszed, hogy felismerd: ez pasas csak szorakozik veled. Ja de biztosan hejjjespasi akinek mindenkepp szet kell tenni a labat mert az meno. Akar baratsag extrakkal is... komolyan, ennyire viszket???


Mondani mindent lehet, az is konnyen elkepzelheto, hogy a haverjaval rajtad rohognek, hogy mikor jossz mar ra, hogy nem vesznek semmibe, te meg csak nyomulsz...

2017. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19 évesen ilyen kis ribi vagy??? Gratulálok! Neked,hogy esne ,ha a te pasidtól,más nő "barátság extrákkalt " akarna,ha??! Szánalmas vagy...
2017. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok, nem tartom magam ribinek. És nem én lennék az első (feltehetően az utolsó sem), akivel megcsalja a barátnőjét.
2017. jan. 19. 19:56
 8/10 anonim ***** válasza:
De ribi vagy,ne mentegesd magad!!!
2017. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor az vagyok. És most mi lesz, elégettek a máglyán?
2017. jan. 19. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Totál értelmetlen az egész.

Ő küldözgeti az "elég intim" képeket, közben meg egy nyavalyás személyes találkozóra nem képes. Ha nem írtad volna, hogy közös iskola miatt ismered, azt gondolnám hogy a fiú képe mögött egy legalább 50 éves ürge van. Így szerintem csak simán szívat.

Te meg belezúgtál, de megfelel barátság extrákkal is (ezt egyszerre hogy?) úgy, hogy barátnője van? Ha te szeretnél lenni az aki 33%-ban szétszedi a kapcsolatát (másik 33-33% nyilván ők ketten), akkor hajrá. Kérdezd meg tőle telefonban, hogy lenne-e kedve ilyenhez.

2017. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!