Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk-Lányok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szatyi94 kérdése:

Fiúk-Lányok! Szerintetek milyen ez a levél amit egy lánynak küldenék?

Figyelt kérdés

Szeretném a segitségeteket kérni, ugyanis van egy làny akit szeretek, de még sose írtam levelet! Nem arra kérek mindenkit hogy írjàk meg helyettem, csak olvassàtok el és egészítsétek ki kérlek, és hogy milyen kérdéseket tennétek bele! Nyugodtan írjàtok àt, vàrom az ötleteket! Szeretnék mindent leírni benne, de csak ennyi ugrott be! Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



Örülök hogy megismertelek és soha nem felejtelek el. Emlékszem a legelső napra, a legelső szóra, legelső pillantàsra és az illatodra :) Nem tudom hogyan mondjam el, de nagyon szeretlek és tetszel nekem, kérlek ne kérd hogy ne szeresselek! Megértem amit mondasz és tisztàban vagyok mindennel, de a legjobb az lesz ha eltünök egy időre, úgysem hiànyoznék senkinek...Ne haragudj semmiért, ne utàlj és ne gyűlölj engem! Meg kell értened hogy nem rossz szàndék vezérel és nem rosszat szeretnék: Csak a szerelmed! Amíg nem ismertelek csak úgy voltam a nagy vilàgban a semmi közepén, de amikor meglàttalak és mióta ismerlek csak te vagy nekem. Nem arra kérlek hogy adj nekem mindent, csak azt hogy egy esélyt kapjak, és bebizonyitsak neked mindent. Nem akartam fàjdalmat okozni és nem akartam azt hogy csalódj bennem, remélem mindig nyugodt szívvel gondolsz ràm, ugyanúgy ahogy én ràd. Szeretlek, és bàrmit teszek nem megy hogy kiszeressek belőled...Gondok nyomjàk a lelkemet, de làtod fontos vagy nekem, mert neked segitettem és szàmíthatsz ràm bàrmikor, bàrmiben! El kell tünnöm egy kis időre mert belefàradtam néhàny dologba és szükségem van a pihenésre, szükségem van a lazítàsra és arra hogy éjjel-nappal ne jàrjon az eszem azokon amik talàn soha nem érnek véget! Tudom mi történik és ki mit szeretne, de nem szeretnék arról beszélni mert hiàba minden, nem úgy történik semmi ahogy mi azt szeretnénk...Ne aggódj kérlek, nem csinàlok semmit, csak szükségem van arra ami eddig is volt: A magànyra! Kérlek ha ezt elolvastad vàlaszolj rà, és kérlek keress és beszéljünk meg mindent! Vigyàzz magadra, szeretlek💜


2017. jan. 15. 15:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Rosszul közelíted meg a dolgokat, ha akarsz egy nőt, akkor nem levelet kell neki írni, elég csupán egy fénykép, íme:


[link]

2017. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Örülök hogy megismertelek és soha nem felejtelek el. Emlékszem a legelső napra, a legelső szóra, legelső pillantàsra és az illatodra :) Nem tudom hogyan mondjam el, de nagyon szeretlek és tetszel nekem, "

NA ennyi bőven elég ez a része bőven vállalható ha szerelmet akarsz vallani ezt küldd el.

2017. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó!:)
2017. jan. 16. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!