Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félénkebb férfiak! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb férfiak! Hogy reagálnátok, hogy ha egy nő, akit vonzónak találtok, írna egy hosszú, őszinte vallomást arról, mennyire odavan értetek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 23:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Örülnék neki,és egy minél hamarabbi találkozót megbeszélnék vele kettesben... :)
2016. dec. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Először is megpróbálnám kideríteni, hogy valóban ő írta azt a levelet, vagy csak valaki szórakozik. Ha ő írta, akkor természetesen örülnék és jöhetne a személyes találkozó.
2016. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülni fog neked a pasas. Én csodálkozok, hogy van olyan nő aki összejönne félénkebb férfival?
2016. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Valószínűleg felébrednék.

Viccet félretéve, nagyon örülnék neki, bátrabban mernék közeledni felé, mert tudnám hogy van értelme.

2016. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Karácsony alkalmával 2 napja végülis kiöntöttem Neki a szívem, tudja hogy én írtam, remélem azt is, hogy nem szívatom...De semmi válasz :( Már abban is elbizonytalanodtam, hogy tetszem neki, lehet egyszerűen azért jön zavarba személyes beszédkor, mert csak ciki vagyok számára :( Ti válaszolnátok egyáltalán az ilyen e-mailre? Mennyi idő kéne hozzá, ha igen?
2016. dec. 26. 23:40
 16/21 anonim válasza:

Milyen gyakran szokta az e-mailjeit olvasni? Mert az is lehet, hogy még nem is látta a leveledet.

Biztosan meglepődnék, és kellene egy kis idő hogy összeszedjem a gondolataimat, hogy még is mit írjak. De szerintem 1 órán belül válaszolnék rá.

#14-es válaszoló voltam

2016. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy még nem olvasta a leveled. Viszont az is lehet, hogy olvasta, de még mindig nem biztos abban, hogy nem szívatod.

- Ha én lennék a helyében és valóban vonzódnék hozzád, valószínűleg nem is levélben válaszolnék, hanem személyesen kérdeznék rá, hogy tőled jött-e az a levél. Aztán ha elkezdenénk beszélgetni és úgy látnám, hogy valóban komolyan gondolod, onnantól már sínen van a dolog.


- Ha viszont valamit félreértettél és mondjuk nem vonzódnék hozzád, ezt levélben akkor is megírnám már csak azért is, mert ha már vetted a fáradtságot és a bátorságot arra, hogy leírd az érzéseidet, akkor legalább ennyit megérdemelsz.

2016. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Direkt szóltam neki fészen, hogy küldtem neki egy kis karácsonyi ezmegazt (nagyon sokat beszélgettünk ilyen módon), és bemásoltam neki az e-mail címet rákérdezvén, hogy ugye ez az övé? Válaszolt hogy igen, kértem hogy ha lesz kis ideje, nézze meg, tudomásul vette majd elköszöntem gyorsan mert szörnyen zavarban voltam. A mailben leírtam neki, hogy bármit érez semmi baj és hogy semmi sem kötelező, még a válaszadás se ha nagyon nem akarja...De azért valahol reméltem legalább pár sor reakciót, ha már így nyíltan kiterítettem a kártyáimat :(
2016. dec. 28. 04:20
 19/21 anonim ***** válasza:
Még rágódik rajta mi legyen,mit írjon. De ha nem ír vissza semmit mondjuk ebben az évben ,akkor hatalmas egy balfax ,és nem éri meg foglalkozni vele.
2016. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Valószínűnek tartom, hogy megijedt és nem tudja, hogy mit is írjon. Próbálj meg ráírni facebook-on ha nem reagál, akkor veszett az ügy. Ha válaszol, próbálj meg egy találkozót kérni tőle, ha ebbe sem megy bele, akkor rossz hírem van, vagy nem mert lépni, vagy ellenkezőleg érez mint te. :/
2016. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!