Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék? Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék? Nálatok hogyan mutatkoznak meg a szerelem jelei?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy rendkívül kedves és érdekes emberrel néhány hónapja. Nagyon sokat beszélgetünk egymással, de ritkán tudunk találkozni. Voltak kisebb nagyobb hullámvölgyek a kapcsolatunkban, de mindig visszataláltunk egymáshoz. Mikor megsértődött rám és nem akart velem beszélni többet majdnem belepusztultam a bánatba. Minden nap sírtam. Aztán visszaírt nekem. Ő egy érettebb férfi és meglepően komolyak a szándékai velem. De ez egy kicsit megriaszt! Eddig minden párkapcsolatommal ez történt; amint komilyabbra fordult elbizonytalanodtam. Aztán végül otthagytak. :( :( Mikor nem beszéltünk teljesen össze voltam törve és majd kiugrottam a bőrömből mikor újra rám írt. De néha bizonytalannak érzem magam. Pedig a csillagokat is lehozná nekem az égről annyira szeret. Vélemények?

2016. dec. 13. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire vársz még! Ez az ember alighanem odavan érted, még úgy is egyáltalán nem biztos a te érzéseidben. Szerintem szereted, csak kicsit nehézkes vagy, bizonytalankodsz, pedig semmi okod rá. Sok boldogságot nektek!:-)
2016. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne bizonytalankodj,mond el neki őszintén.

Szeressétek egymást és legyetek boldogok! :)

2016. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már elmondtam neki.Még így is ok hogy majdnem 30 év van közöttünk?
2016. dec. 13. 15:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Mit értesz a komolyra fordul alatt? Mi riaszt el?


Hát, a 30 év az nagyon sok. Szerintem ezt tényleg csak, akkor vidd át valami olyanba, amit már nehéz elvágni, ha teljesen biztos vagy magadban.

2016. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem csak kalandra kellek neki, hanem komoly kapcsolatot szeretne.
2016. dec. 13. 16:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Sőt még azt is el tudná képzelni, hogy majd feleségül vesz.
2016. dec. 13. 16:03
 7/11 anonim ***** válasza:
A nagyszüleim között több mint 20 év korkülönbség volt és remekül megértették egymást. S mivel a nagypapám majdnem 100 évig élt, így hosszú és boldog volt a házasságuk.
2016. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagy. Honnan tudod hogy nem csak egy fiatal pipit akar?
2016. dec. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
32 vagyok. Nem tudom, de abból ahogy velem bánik érzem, hogy nem csak "arra" kellek neki.
2016. dec. 15. 08:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Szóval ő 62 éves. Ne haragudj, nyugodtan pontozz le, de mit akar egy 62 éves egy nála harminc évvel fiatalabbtol? Megértem, hogy csalódtal a férfiakban de gondold át logikusan kérlek


1, most még lehet hogy kellemes beszélgető partner akivel kozosen csinalhatsz dolgokat, de mikor te leszel otven, ő nyolcvan lesz. (Kerekiteni fogok a továbbiakban is)

Senki se szólhat bele, hogy te most vele lehetsz e ha te elvezed, de hosszú távon nem működik. Egyre oregszik, a személyisége is megkopik, de te nem hagyod el a közosen eltöltött idő alatt, majd meghal mikor elered az ő jelenlegi korát és egyedül leszel. A fiatalsagodat pedig rá aldoztad. Rengeteg jó pasi van, kedvesek, okosak, szépek. Talán most még nincs szükséged ezekre, de nyolcvan éves korától jó eséllyel butulni fog. Legrosszabb esetben előbb.


2, persze hogy kellesz neki. Nem biztos, hogy csak a korod miatt, de nagy bónusz amit egy férfi sem hagyna ki


Sajnálom hogy ilyen gubancos lett, mást csinálok közben

2016. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!