Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu aki nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nekem nagyon tetszik, egy buliba talalkoztunk es smaroltunk is?

Figyelt kérdés
Ez volt 3 hete es azota kerul, en allandoan mondom neki h beleszerettem, taliznek vele stb. Ő meg allandoan leraz...megirtam neki h jo akkor hagyjuk egymast. Azt mondta oke. Erre reggel olyan uzikre kelltem h vonzodik hozzam, bejovok neki, engem akar de fel elmondani es ezert reagal igy mert batortalan kozeledni. Ezota se ertem mivan. Szerintetek komolyan irta h fel es valaszoljak neki vagy csak jatszik velem? Én 18 vagyok, ő meg 20. 3 hete irogatom neki h bejon ugy hogy nem ertem..raadasul kiskori baratom kb 15 eves koromba valamiert megszakitottuk a kapcsolatot most meg egymasra 'talaltunk.' Regi haver de nem ertem őt.

2016. dec. 11. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük, honnan tudnánk hogy mit érez? Lehet ő se tudja
2016. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Robee133 válasza:
67%

Üdv

Ezt 1 Fiú ugya neked igazán megválaszolni ezért megválaszolom.

Nos ugyebár buliban találkoztatok és smároltatok

Irtál neki 3 hétig de nem irt/lerázott

Aztán kezdett irogatni hogy vonzodik fél

[Nos vannak ien pasik akik félnek/bátortalanok,de ez nem az lesz!

Ne dölj be neki!!!!!

Aki bátortalan és fél az nemfog a bulin lesmárolni téged elhiheted nekem!

Ugye irtad neki hogy szerelmes lettél taliznál vele stb

Vette a jelet és gondolta könyü préda leszel igy az orrodnál tud rángatni!

Nem szabad ebbe belemenned! Hidd el nekem nem lenne jo vége

Énis 20 éves pasi vagyok bátortalan és nem fog 1 bátortalan igy viselkedni hogy leszar és utána mégis!

2016. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Robee133 válasza:
37%

Ide tartozva sok ien embert ismerek amit most leirtál rola

Minden napra más lány :/

2016. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni.. eddig azért rázott le, mert nem akart tőled semmit, abszolut nem kiváncsi rád semmilyen szempontból.. aztán észbe kapott, ha ennyire futsz utána, talán nem lenne olyan nehéz becserkészni téged egy körre... ezért jött már másnap az sms, hogy vonzódik hozzád.. Tényleg nem esett le?
2016. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem esett le, mivel nekem eszembe sem jutna ilyet tenni valakivel. Utolso gondolatom se ez volt. Magambol indultam ki, en kis naiv ...:(
2016. dec. 11. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:

aranyos vagy, majd megtanulod az ilyesmit kezelni.


Egy buliban ne hidd azt, hogy álmaid kapcsolatára találsz. Sima csók, tipi-tapi és ennyi. Pláne ha leráz, vedd észre a jelet és lépj le. Bőven találsz normális pasit is!

26F

2016. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Robee133 válasza:
49%

Én 1 picit moderáltaban akartam elmondani de az elöttem iro pontosan a valoságot elmondta

20F

2016. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most kiindulhatnál magadból mivelhogy a férfiak lerázásában mesterek vagytok szóval ha állandóan elutasítja a veled történő kapcsolatfelvételt az következik belőle hogy nem akar tőled többet/mást. 23/F
2016. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom de szórakozik. Közel egy hónapig irkáltál neki, kb válaszra sem méltatott, most hogy hanyagolod a dicsőítését hiányzik neki az érzés, hogy valaki ennyire akarja...
2016. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!