Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
A fiú szerelmes belém egy ideje, én nem tudom viszonozni. Egy közösségbe járunk, gyakran találkozunk. Azt mondja, hogy már túltette magát ezen és azt szeretné ha újra haverok lennénk mint régen. Ennek örülök is és tényleg nagyon rendes ,nem sértődött meg az elutasítástól, emelt fővel próbálja viselni, úgy tesz mintha minden rendben lenne, de látom rajta, hogy még mindig szeret. Valószínűleg az én helyzetemet akarja megkönnyíteni, hogy ne érezzem kellemetlenül magam, nem akar már terhelni az érzéseivel, de ezt nem lehet elrejteni, érzem rajta, hogy még mindig belém van esve és fáj neki, hogy nem lehet semmi.Nem tudom, mi a megoldás. Ha jóban maradok vele fájdalmat okozok neki, ha levegőnek nézem fájdalmat okozok neki.

2016. nov. 22. 20:46
 1/2 A kérdező kommentje:
A közösséget nem akarom elhagyni és azt se hogy ő menjen el, már több mint 3 éve ide járunk.
2016. nov. 22. 20:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Viselkedk vele normálisan. Eleinte persze, nehéz lesz, de idővel tovább fog lépni. Legyél vele türelmes, ha gondot okoz neki, azt úgyis jelzi majd, ha van esze. Addig pedig ne csinálj ebből nagy ügyet.
2016. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!