Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves lány 40 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány 40 éves férfi müködhet?

Figyelt kérdés
hogy tudnám ezt komolyabbra forditani én nagyon szerelmes vagyok belé próbáltam már elfelejteni de nem tudom de viszont nem tudom magam vissza fogni mindig összeveszek vele valamin még tűri de félek hogy elveszitem (én a lány vagyook)
2016. okt. 27. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Csak d.ni akar,ne hidd el egy szavát sem!

Az elején minden férfi ezt csinálja,lehazudja az égről a csillagokat aztán átver!!!

2016. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Exem majdnem ugyan ez volt, 18 évesen jött össze egy 35 év körülivel... Nagyjából két év után dobta el a pasi egyik napról a másikra...

Ne légy naiv nem lehet jövőtök, az egoját növeled csak, hogy fiatalka lányok is vonzódnak hozzá és ágyba tudja vinni őket. Akkor jársz jobban ha már most nem pazarolsz rá több időt, mondjuk fiatal vagy, meg mindenki a saját kárán tanul :)

2016. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Mit akarsz egy 40 éves embertől? :DDDDDDD

Apakomplexus kezdődik...

2016. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj, ez már most se működik, ha állandóan összevesztek. Még pár menetre jó leszel, aztán keres egy csinos, 30+ nőt, aki nem hisztériázik mindenen és ki tudja fizetni a telefonszámláját.
2016. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hehehehe hehehehe hehehehe hehehehe....

Bocsi, de jobb lenne, ha nem akarnád magadat becsapni, ez a szerelem, csak te belőled jön. Fogadd el, ebből nem lesz komoly kapcsolat. Nem tudom mit látsz benne, de a helyedben, inkább ismerkednék más férfiakkal, főleg a korombeliekkel.

(Ezt férfiként öröm).

2016. okt. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Latok en nap mint nap 40eves ferfit tizenevesekkel flortolni. Egyik se fontos mert mindnek ugyanazt mondja. Nagyon gaz.

Ne akarj tole semmit, megbannad. Inkabb egy korodbeli vezessen meg, az a hozzad valo. Itt ha esetleg tenyleg komoly lenne, nem tartana sokaig. Gondolom közel(!!!) 40 evesen nem egy impotens 60asra vagysz

2016. okt. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legfőképp tiltsd mindenhonnét. Első két hét szar ha komolyan szereted, de Ő NEM SZERET. AZ ilyen embereknek csak trófea vagy, amíg nem talál nálad fiatalabbat/újat. Egónövelő, ahogy írták már. Pár menetre jó leszel, aztán jön a következő. Ne hagyd kihasználni magad te lány!


20N

2016. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet nem fog tetszeni az őszinte válaszom, de szerintem nem működhet. 22 év az túl nagy korkülönbség, főleg ebben a korban. Nem vagyok semmilyen téren egy szinten. Ő már akkor dolgozott, amikor te még csak magzat voltál. Van egy egzisztenciája. Neked van már saját jövedelmed? Tanulsz még vagy befejezted a sulit?

Lépj ki a kapcsolatból, és ha az érettebbek férfiak vonzódnak, akkor gyere össze egy 30 évessel. Az még egészséges kategória.

Hidd el, 40 évesen én is 18 éves lányokat akarok majd az ágyba vinni.

25/F

2016. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6os vagyok.

Mi van kérdező? Fáj az igazság h lepontoztál??? :D

2016. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem fáj tisztába vagyok vele hogy nem fog müködni nem pontoztam senkit
2016. okt. 30. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!