Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor így időnként rádtör az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor így időnként rádtör az őszinteségi roham, és mindent rázúdítasz a másikra, később megbánod?

Figyelt kérdés
Bevallod hogy tavaly te etted meg az utolsó szaloncukrot amit égre földre kerestetek és hogy utálod azt a bizonyos nadrágját amiben olyan büszkén feszít és hogy...
2016. szept. 8. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nagy általánosságban kimondom, amit gondolok, de persze finoman fogalmazva, hogy ne bántsam meg a másikat. Úgyhogy nem gyűlik fel bennem annyira, hogy robbanjon, rázúdítsak mindent, aztán megbánjam.
2016. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van, akivel nem lehet értelmesen kommunikálni.

Amikor már eléggé felgyűlt, rázúdítom és nem bánom meg. Nem én tehetek róla, hogy nem lehet vele értelmesen kommunikálni :)

2016. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi? Rám tör az őszinteségi roham???????? Na nem, ilyen nem fordulhat elő. Még nem őrültem meg.
2016. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én általában kimondom azt, ami a szívemet nyomja.


Ilyen kis dolgokat nem szoktam megemlíteni, hogy szörnyen néz ki a kedvenc nadrágjában, mert ha neki tetszik, akkor viselje egészséggel.


Most egyet nagyon megbántam. Elmondtam egy pasinak az érzéseimet. És csak annyit kaptam, hogy majd gondolkozik rajta...

Aha, csak már egy hete.

Szóval néha nem jó ám az, ha túlságosan kiadjuk magunkat. Ez meg már nem az őszinteség kategória.

Na értitek...:D

2016. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha rámtör az őszinteségi roham, ahogy fogalmaztál, akkor általában komolyabb dolgokat zúdítok a páromra, mint a tavalyi szaloncukor. Általában azok a dolgok jönnek fel ilyenkor, amit adott szituban apróságnak, lényegtelennek tituláltunk, de mégis tüske maradt utána.

Nálam ezek a hullámok általában azért következnek be, mert piszok lassan tudom összerakni magamban a dolgokat. Pl. összeveszünk valamin, találkozunk, hogy megbeszéljük, és... hát, úgy tudnám a legjobban kifejezni, hogy hiányérzetem marad. Beszélünk, persze, de én nem tudom igazán kifejezni magam, nem tudom elmondani, mi bánt, és csak azt akarom, hogy legyünk túl rajta végre és béküljünk ki.

Aztán még sokáig rágom magam a dolgon, és utána jön egy ilyen őszinteségi roham, miután összeálltak a gondolataim. (Ez általában jóval később van azért.)


Még soha nem bántam meg semmit, amit ilyenkor mondtam, legfeljebb a stíluson finomítanék, ha lehetne.

2016. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!