Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egy ilyen kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ilyen kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, eddig inkább idősebb barátaim voltak. Nem 20 évvel idősebbek, de 4-5 évvel. Most megismerkedtem egy 21 éves fiúval, akivel nagyon vonzódunk egymáshoz. Egy tanfolyamon találkoztunk és 100% köztünk az összhang. Sokat beszélgetünk, nevetünk... Nagyon tetszik nekem, de kicsit zavar ez a korkülönbség... Ráadásul tovább bonyolítja a helyzetet, hogy ő egy nagyon vallásos családban nőtt fel, nincs egy éve, hogy hátatfordított annak az életmódnak és igazából sosem volt még barátnője és testi kapcsolata sem volt lányokkal... Ti mit csinálnátok?
2016. szept. 4. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor itt nem a korral lesz a baj.
2016. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy belé, akkor....? Milyen jövőt gondolsz? Házasságot? az nemigen lesz ebből...
2016. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már nem él szigorúan vallásos életet. Csak van bennem egy félelem attól, hogy hosszabb távon sok 5 év a nő javára.
2016. szept. 4. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:

komolyan, ti a számok miatt aggódtok? akkor a ti értelmi szintetek is csak a számokon múlik?


figy, sok beszélgetés, összehangolódás, megismerni a másikat..stb. NEM KOR függvénye az egész két elméletben felnőtt ember között!

minden csak tőletek függ, máson nem (szerintem ezzel neked újat mondtam!)

2016. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!