Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha neked vallanának szerelmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neked vallanának szerelmet, örökre emlékeznél rá, vagy elfelejtenéd?

Figyelt kérdés

Ha valakinek szerelmet vallanak,elfelejti egy idő múlva vagy sosem felejt el ilyet?Biztos helyzetfüggő és emberfüggő is.

Ha tegyük fel,valakinek sokan vallanak szerelmet,az jobban elfelejti?És ha olyan személyről van szó,aki bár bókoló típus,nem vallanak neki olyan sokan szerelmet?

Mi a véleményetek?

Gondolkodtam rajta hogy bevalljam valakinek amit iránta érzek.Nem nagyon jöhetnénk össze,de azért tenném legfeljebb mert akkor lehet teljesen lezárom a dolgot.És hát,a másik oka,hogy kétértelmű dolgokat csinált nagyon gyakran,és így hátha elmondja magától miért tette.

Ha vallanék neki,van arra esély hogy elfelejti vagy sosem fogja?

A reakciójától is tartok kicsit,de nem tudom,lehet megértő lenne.Egyszer beszéltünk ilyesmi dolgokról,és azt mondta hogy az ilyet be kell vallani,akkor is ha nem jövök össze az illetővel ,főleg ha szemvedek.(nem bírtam ki,és elmondtam neki hogy mi a bajom csak épp azt nem hogy őt szerettem meg.féltem ezt is elmondani,de már nem bírtam tovább és mikor kérdezte van-e barátom,akkor már kicsit "sok volt")



2016. aug. 1. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért nem feltétlenül szeretném hogy emlékezzen rá,mert ha nem viszonozza,vagy kényelmetlen neki,nem akarok "megbélyegződni" előtte.
2016. aug. 1. 21:23
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem jössz be neki, úgysem akar rád emlékezni, emiatt ne parázz.
2016. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valld be neki leggeljebb ha nem jön össze akkor letudod zárni magadban a dolgokat !Igy csak örlödsz magadban és szendvedni fogsz!
2016. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Titusztitusz ***** válasza:
Azokra a hölgyekre,akik nekem eddig szerelmet vallottak,emlékszem mindre a mai napig is...Én az ilyesmi vallomásokat sohasem szoktam elfelejteni...(Az első ilyen eset még az óvodában történt,és még erre az esetre is úgy emlékszem,mintha csak az előbb történt volna 5 perce...)
2016. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!