Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy fiú, de van barátnője?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy nagyjából két hónapja ismerem a srácot, de csak most kezdtem el rá felfigyelni. Nagyon jó kapcsolatban vagyunk, beszéltem is vele erről az egészről és Ő is ugyanúgy érez, mint én, azt mondta, hogy már amikor először találkoztunk, nagyon megtetszettem neki. Minden simán menne, ha nem lenne a barátnője. Emellett megmondtam neki, hogy nem lehet semmi amíg ők együtt vannak (nem akarok bekavarni) de nem látszik a srácon, hogy érdekelné.

#fiú #fiúnak van barátnője
2016. jún. 15. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig semmit, amíg van barátnője.
2016. jún. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszadóval ellentétes véleményt képviselek. Semmit nem számít, hogy van barátnője! Nem szereti, téged szeret! hagyjuk már ezeket az ál-kapcsolatokat, amik miatt az igazi szerelmesek nem jöhetnek össze! Még az se lenne gond ha felesége lenne! Kit érdekel??
2016. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.


Ha az a asrác olyan nagyon szerelmes lenne, szerinted nem szakítana a barátnővel? Ezek szerint mégsem olyan nagy a szerelem. Tetszik neki a csaj, de ez kevéske egy szakításhoz. Nyilván a barátnője is tetszik a srácnak, érzelmek kötik össze őket, sok közös élmény, jó szex, stb. Ezzel nem versenyezhet egy olyan csaj, aki csak tetszik, olyanból sok van.


Jah és 2-es, biztos ugyanezt mondanád, ha a többéves kapcsoaltodban/házasságodban boldogan élve a pasidnak megtetszene egy csaj a munkahelyén. Biztos dalolva mondanál le róla, hiszen ők tetszenek egymásnak. Remélem, ezért a buta kijelentésedért ad neked az élet egy leckét. Az élet a butaságot bünteti a legjobban.

2016. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A srácnak amúgy valószínűleg az a felállás tetszene, h a barátnő is megmaradna, meg az újonnan feltűnt csajszika is meglenne neki párszor.
2016. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező! Tedd egyértelművé a srácnak a szituációt: ha szakít a barátnővel, akkor együtt lehettek. De ne csak utalgass, az nem elég. Egyenesen írd le/mondd el neki, h ne tudjon mismásolni, kitérni a válasz elől.


Ebből látni fogod, mennyre érdekled valójában.

2016. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!