Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyik nap olyan mintha szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap olyan mintha szeretne, másik nap mintha gyűlölne. Mit jelent ez nálatok pasik?

Figyelt kérdés
Nem tudok kiigazodni ezen a viselkedésen sehogy sem. Egy-két napig mézes-mázas szinte azt gondolnám hogy többet érez irántam, majd utána olyan lesz mintha kicserélték volna és gyűlölne. Mit jelent ez? (nem vagyunk együtt egyébként)

2016. jún. 11. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ilyet az szokott művelni bipoláris.
2016. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár ott sincsenek ilyen éles váltások, hogy egyik nap ez a másik nap az, szimplán csak idióta és hangulatember kb.
2016. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez csak taktika aztan szép lassan többet gondolsz rá aztan belezugsz.
2016. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Taktikazik a srac. Ne vedd fol ezeket a dolgait vagy ilyenkor kerdezz ra nyiltan hogy mi baja van. Beszeljetek meg, oszinteseg akar kapcsolat akar nem. Te kerdezel, o valaszol.
2016. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem szerintem van ilyen. Egyébként ez azért van mert a csaj nagyon ki tud akasztani, néha nagyon értetlen. Nem utálom akkor sem csak idióta. Amikor normális akkor én is az vagyok vele de nem akarom hogy többet gondoljon bele, nem vagyok szerelmes csak mint egy barátot vagy havert úgy szeretem.
2016. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy mindenkinek vannak nehéz periódusai, a pasiknak is. Ilyenkor nem kell bámulni a helyzetet, hanem segítő kezet nyújtani és mellette lenni, vígasztalni.
2016. jún. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez pontosan miben nyilvánul meg? Nem Te vagy néha túl érzékeny?

Milyen, amikor "mézes-mázas szinte azt gondolnám hogy többet érez", és milyen, amikor "mintha kicserélték volna és gyűlölne" ?

2016. jún. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!