Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a párom?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Minden héten hétvégén találkozunk. Úgy 5-6 hónapon keresztül azt éreztem,hogy amikor együtt vagyunk csak az első nap az amikor igazán figyel rám és csak akkor szexeltünk.Viszton az elmúlt hónapok már minden nap szexelünk ha tudunk többször és jobban kimutatja,hogy szeret,kedveskedik nekem,többet csókolózunk,jobb a kommunációnk stb.

Szerintetek miből jöhetett ez a változás?Ő olyan férfi akinél később alakul ki a kötődés és az erősebb szerelem?

Szerintetek?

22L



2016. máj. 24. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Később alakul ki a nagy szerelem,később száll le a "rózsaszín köd" :)


Vannak ilyenek is.

Üdv.

2016. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez azért fura ebben a formában, mert nálunk apránként alakult ki a kötődés és a szerelem érzése (mindkettőnkben), de a kapcsolat elejétől megvolt a figyelmesség, a kommunikáció és a sok szex. Ezekből (is) alakultak ki az érzelmek mindkettőnkben.
2016. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nálunk is volt szex, figyelmesség meg minden de nem olyan mértékben mint ahogy leírtam
2016. máj. 24. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan lehetséges, hogy az ember apránként engedi bele magát a kapcsolatba, kötődésbe... viszont azt írod, jó a kommunikáció, akkor ezt nyugodtan lehet egymás közt is tisztázni.
2016. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én barátom 26 éves, a kapcsolat elején ő is bókolt, eljártunk a városba, stb, de ahogy telt az idő, egyre több lett mindenből, ez normális. Egy kapcsolat sem úgy kezdődik (mármint ami normális) hogy rögtön szex az első, az is később jön, amikor már mindkét fél úgy érzi.

Szerintem ez teljesen rendben van. :)

2016. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!