Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 26 éves férfiként egy 42...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 éves férfiként egy 42 éves szép nővel szerelmesek vagyunk egymásba, ez a kapcsolat/románc reálisan meddig tarthat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem halálig, mert azért nem élek álomvilágban.
2016. márc. 14. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
amig a 42 éves nő kb 50 lesz. utána a 26os csokker 34 lesz és rájön hogy ajjaj kéne család de ezt egy 50es nő nem fogja már megadni neki. szóval legjobb esetbe 8 évecske de lehet kevesebb.
2016. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Miért ne tarthatna halálig?
2016. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez még öregebb férfi fiatal nő viszonyban is nagy korkülönbség még a 7-8 év is húzós korkülönbség, szerintem max négy év, ami elfogadható.

De ha özvegyi nyugdíjra pályázol -azr férfiak is kaphatnak- akkor hajrá! :-D

2016. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ameddig jol érzitek magatokat benne. kit érdekel, ki mit gondol ? és nincs a homlokotokra irva a korotok, nem muszáj mindenkivel tudatni
2016. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
addig tart ameddig meg tudotk élni egymás melelt,akár örörke is 21/F
2016. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Miért ne tarthatna halálig?"


Azért mert most jó meg minden, de egyszer szeretnék majd családot, gyerekeket. Intellektuálisan és szexuálisan nagyon kielégítő vele lenni, de hosszú távon nekem majd ennél több fog kelleni.

2016. márc. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!