Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pokolba vezető ut is joszánd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pokolba vezető ut is joszándékkal van kiközvezve. A legszebben indulo nagy szerelmekből lesznek a legcsufosabb csalodások. Szerinted ez igaz?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért ? Miért ilyenek az emberek és a szerelem ? A többi emberi kapcsolat nem ilyen..
2016. márc. 13. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nem igaz nincs semmilyen összefüggés. de annyi tény hogy minél jobban beleéli magát az ember annál nagyobb a pofáraesés ilyen ez.
2016. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak a két féltől függ, semmi köze a szerelem minőségéhez. Meg ez amúgy is csak azoknak a szövege, akiknek nem jön össze az a "nagy, csodás szerelem". Az ilyen emberek azt akarják, hogyha nekik nem jött össze, akkor másnak se jöjjön össze. Ha adsz az ilyenek véleményére, akkor már egy lépéssel közelebb is kerülnek a céljukhoz.
2016. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem mert az élet egy tanulópálya és minden rosszból és jóból tanulnunk kell, ha valaki megcsalt és nem jöttünk rá, hogy ez miért volt, mit rontottunk el csak másokat okolunk akkor úgyis újra dobni fogja az élet
2016. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igaz, nem léteznek ilyen általánosságok.
2016. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is amondója vagyok hogy személytől függ.

PL ismerősömék nagyon szépen meg tudtak beszélni egy megcsalást. De mi volt barátommal nem tudtuk ezt megtenni.

Tehát...:(

2016. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!