Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi válthatja ki, hogy eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi válthatja ki, hogy eddig az összes barátom elhanyagolt és nem törődött velem? Pasik nálatok mi váltja ki azt, ha elhanyagoljátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Az elhanyagolást arra értem, hogy a másik nem keres egy-két nap egyáltalán, nem válaszol az smsre, nem lep meg semmivel (se egy egy virággal, se egy tábla csokival). A mostani barátom nem akar szeretkezni velem - pedig 3 hónapja együtt vagyunk. És nem nézek ki rosszul, kiálthatatlan se vagyok. Jó munkám van, amibe sikeres vagyok, vannak barátaim, szívesen járok társaságba, buliba ha elmegyek pasi nélkül mindig kerül egy-két pasi aki megpróbál közeledni. Akkor mi lehet a gond?
2016. febr. 16. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy megcsal, vagy csak simán azt hiszi, hogy úgyis mellette maradsz és ezért leszar.
2016. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi veled a gond.

A megszokás és monotonitás váltja ezt ki szerintem. Plusz az, hogy az adott barátnő semmit nem akar csinálni, semmilyen ötlete vagy fantáziája nincs.

2016. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál magadról az jól hangzik. Ha igaz, akkor nem értem miért.


Mert általában az ok az, hogy a lány unalmas, passzív. Nem reagál jól, így az ember nem töri magát.

2016. febr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálam az,hogy nincs barátnőm
2016. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy tudja hogy vàrod hogy hívjon és nyugodtan van mivel érzi hogy ragaszkodsz hozzà az ilyen pasikat le kell szarni és ha szeret akkor fog keresni ha meg nem akkor meg lesz màsik pasid aki törődik is veled !
2016. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Habosra vert fos válasza:
Lehet a stílusoddal van gond, és/vagy elgondolkozhatnál, hogy veled van a probléma.
2021. okt. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!