Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hozzam fel neki, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam fel neki, hogy én szívesen kifizetem az útját? Ez nagyon kellemetlen lenne?

Figyelt kérdés

Elég sokat járok nyaralni, külföldre, wellnessezni. Minden hónapban igazából. Ez eddig nem jelentett gondot, mert a barátom hasonló anyagi helyzetű volt, mint én...

De a mostani más és szeretném, ha ő is jönne, de tudom, hogy egy ilyen utat nem bírna finanszírozni. Ezért arra gondoltam, hogy kifizetem neki én. A barátnőim szerint ez rossz ötlet, mert hogy ez mennyire megalázó neki és hogy nem a lány dolga az ilyeneket finanszírozni. Azt viszont nem várhatom el, hogy eladósítsa magát azért, hogy egy utat kifizessen...


2016. febr. 15. 19:09
 1/3 opened paradise ***** válasza:

Ha téged nem zavarna ez,akkor neki is magyarázd el.


Vagy nem lesz valami alkalom?

Amire adhatnád? Van nevek,amiknek minden hónapban van napja:D

2016. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán lepd meg vele? Utó valentinnapi ajándék? Elő szülinapi? Vagy csak simán felhozod előtte a témát hogy mit szólna ha a te állnád az útját és nagyon szeretnéd ha veled tartana?
2016. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2016-ban felhagyhatnánk végre az idióta nemi szerepek sulykolásával.."lány dolga, fiú dolga", ahhhh...

Mondd meg neki, hogy te szívesen kifizeted az útját. Ha attól tartja magát férfinak, hogy ezt képtelen megengedni, akkor lapát, mert ennek még sok vonzata lesz.


25N

2016. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!