Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért mondjátok azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért mondjátok azt a másiknak még ha be is jön az illető, hogy nem akartok tőle semmit? 3 éves kapcsolatából lépett ki, és nem tette túl magát még rajta. Össze vagyok zuhanzva, miért kell így lennie?

Figyelt kérdés

Mondta hogy rettentő helyes vagyok, és borzasztó jó ember. Hatalmas szívvel, amit tudok magamról, mert annyira nem akartam elengedni őt - örökre- találkánk után, hogy szinte könny szökött a szemembe, amit nem tudtam titkolni előtte. És ezt ú tudta, hogy a lelkébe szerettem bele, az egyéniségébe, a szívébe. Kérdem, hogy ha így bejövök neki, miért nem lehet tartalékba tenni addig mint "barát" ezt a kapcsolatot, amig tul nem teszi magát az exén? Borzasztóan szeretethiányos vagyok, ezt még meg kell említenem.

23F -- a lány 21


2016. febr. 10. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet pont ezert, legtobb nonek nem nagyon kell olyan srac akivel nem jar de mar bog
2016. febr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, ő ezt már azelőtt közölte mielőtt találkoztunk, hogy még nem tette tul magát az előző kapcsolatán
2016. febr. 10. 06:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kar volt barmibe is belemenni. Nem ertem komolyan az embereket manapsag.
2016. febr. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Komolyan ilyen szinten képes voltál megalázkodni egy nő előtt? Atya ég...


Egy csalódás után idő kell. Neked se jó, meg neki se, ha még nem zárta le magában a régi kapcsolatot, és sok harag, ellenérzés is fel tud gyűlni a férfi nem iránt.

Nehéz bízni, megnyílni, még akkor is, ha jól esne egy kis vigasztalás, jó lenne, ha átkarolna egy erős férfi karja.

De arra vágyik az ember legkevésbé, hogy nézze a másikat, hogy pityereg meg könyörög, hogy csak hadd maradjon a lába mellett, mint egy pincsikutya, és ha leesik egy kis konc, már annak is örül.

Ezt akkor se tudja egy nő értékelni, ha évek óta szingli. Ez így ahogy van szánalmas...


Amit leírtál, az egy kis pincsikutya: édi, aranyos, nagyon kell szeretni, és körbepuszilgat, és mindegy mekkorát rúgsz bele, akkor is a lábad mellé ül egy kis simiért.

De egy nőnek férfi kell. Határozottság, erő, biztonságérzet, megnyugtatás, szenvedély, dominancia.


Ez a lány nem csak most mondott neked nemet, hanem úgy általában. Úgy akart nemet mondani, hogy ne bántson meg. De azt sehol nem látom, hogy miből gondolod hogy bejössz neki.

Rettentő helyes, jó szívű, és bújós a barátnőm kisfia is, de ettől még nem jön be nekem. Ugye érted?

2016. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs meg a fellángolás
2016. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő még nem tette túl magát, és ezt nem lehet tudni, hogy nála mennyi idő lesz, nem akarja az idődet rabolni, most akár úgy is érezheti, hogy soha nem lép túl. A másik probléma a te szeretethiányod, és ezt magadban kell megoldanod.
2016. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!