Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb kapcsolatok, legnagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb kapcsolatok, legnagyobb szerelmek barátságból születnek, amikor kikerülsz a barátzónából?

Figyelt kérdés
Általában azt vettem észre hogy ami ilyen nagy szikrával kezdődik az nem art sokáig, viszont a barátságból hosszú jó kapcsolatok lesznek
2016. febr. 8. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az én tapasztalatom szerint a legjobb kapcsolat, mikor mindkét fél számára már az első találkozás olyan, mintha mindig is ismerték volna egymást... És nem nagy szikrával kezdődik, hanem úgy mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy együtt vagytok... Ritka és nem mindenkivel történhet meg, ez tény.
2016. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljes mértékben változó. Semmi garancia nincs arra, hogy majd barátságból lesz a legnagyobb szerelem. Egy párkapcsolat és egy baráti kapcsolat között azért van különbség.
2016. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem untad még ezt a barátzónás baromság mára? http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Fogd fel, ha barátzónába kerülsz, onnan nagyon kicsi a százalék,hogy lesz belőle párkapcsolat!


Szüleim és nagyszüleim se barátzónásak voltak és nagyszüleim halálukig együtt maradtak, több mint 50 év házasság volt mögöttük. Szüleimnek idén lesz a 32.

Én jelenleg egy 3 éves párkapcsolatban vagyok és NEM barátzónából indult!


És mi ez a baromság, hogy a "A legjobb kapcsolatok, legnagyobb szerelmek barátságból születnek, amikor kikerülsz a barátzónából?"


A pár akivel együtt vagy = szerelmed, szeretőd, barátod, lelkitársad..stb. minden együtt alkot egy egészet!

2016. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Kikerülni a barát zónából nem lehetetlen, de igen csekély az esély. Amikor sikerül is, abban is gyakran benne van a "ha nincs ló, a szamár is jó" effektus. Ettől függetlenül elsülhet jól is, de igen ritka.

Én inkább a villámcsapás jellegű kapcsolatokban hiszek. Az enyém már több, mint 15 éve tart, szóval nem törvényszerű az "ellaposodás" ebben az esetben sem.

2016. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb kapcsolatok, legnagyobb szerelmek barátságból születnek - IGEN


amikor kikerülsz a barátzónából - NEM


Ha a barátzónaába rakás megtörtént, onnan nehéz kikerülni. Ha más módon történt a barátkozás, abból lehet szép szerelem.

2016. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátságból született szerelmeknél is kell, hogy legyen az elején már valami plusz összetartó erő, ami olyan természetessé teszi az egészet, hogy akkor is párként működtök együtt, amikor nem vagytok egy pár éppen. Nem biztos, hogy egy időben jön a felismerés mindkét fél részéről. De ez semleges közegekben működik, amikor nem úgy indul, hogy na akkor ismerkedünk párkapcsolat céljából. Célzott ismerkedésnél csak az amatőröknél van ilyen.
2016. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férjemmel való kapcsolatom körülbelül 14-15 éves korunkra húzódik vissza. Mindketten ugyanabban a faluban éltünk.

Ekkor kezdődött mindkettőnknek az, hogy kicsit el szabadott járni barátokkal,barátnőkkel sétálni, fagyizni, beszélgetni szombat este a falu parkjába. Ekkor ismerkedtünk meg jobban, és érdekes, így visszagondolva, már akkor is volt közöttünk egy kis szikra, de ebben a korban, inkább szimpátiának nevezném.

Ez így ment 16 éves korunkig, aztán nekem jött egy "hullámom", egy tipikus rosszfiú, aki elcsavarta a fejemet. Akkor se nem láttam, se nem hallottam, mindenki mondta, hogy hagyjam a fiút, mert csak kihasznál, de én senkire nem hallgattam. 1 évig ment ez így, aztán szakítottunk. A férjemmel újra felvettem a kapcsolatot, sokat beszélgettünk, és a szikra ugyanúgy megvolt, mint gyermekkorunkban. 18 évesen összejöttünk, most 26 évesek vagyunk és már van egy pici lányunk :-) A kapcsolatunk teljesen harmonikus, rengeteget beszélgetünk a mai napig, a kapcsolatunk nagyon elmélyült.


Az én példámat nézve, igen, lehet barátból szerelem, de mint előttem írták, azért a barátság időszakában is kell, hogy legyen egy bizonyos plussz :)

2016. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!