Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretem őt, ha ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem őt, ha ő nem engem? 18F

Figyelt kérdés
Egyszer régebben még kaptam tőle egy kosarat és évekig nem beszéltünk, de mivel osztálytársak voltunk :P láttam minden nap de kb inkább le se sz@rtam és nem is foglalkoztam vele...most végzősök vagyunk és ő lett a párom és újra elkezdtünk beszélgetni..egyre többet, többször úgy éreztem megint ott tartok ahol anno...még kajálni is eljött velem....és aztán megbeszéltük az egészet...és azt mondta, hogy nemrég dobták és nem tudna még úgy szerelmes lenni belém mint én ő belé...de közben szeret velem lenni, de még nem tudna belemenni egy kapcsolatba...azt mondta legyünk barátok, de persze ezek után én nem tudok rá úgy nézni, de bunkó se akarok vele lenni, mert kedves nekem...nem tudom eldönteni, hogy akkor most sz@rjam le vagy mi?...kimondhatatlanul nehéz...és nem tudom miért akarok tőle bármit, ha azt mondja , hogy nem...szeretek vele lenni és szeretem....gondolom tovább kéne lépnem?!

2016. jan. 23. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Jol latod, tovabb kene :) Mindenkivel elofordul az ilyen, de ha egyszer nem akar, akkor nem akar.
2016. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Lépj tovább, még ha nehéz is. Azzal csak magadat kínzod, ha beleéled magad.
2016. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te szereted! Várj egy kicsit amig túl lesz a szakításon!1-2 hónap hamar elszalad!
2016. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ez az...ez az ami nem tudok eldönteni hogy talán várjak rá vagy lépjek tovább...persze ésszerűbb lenne az utóbbi...csak hogy az se könnyíti a dolgot h még osztálytársak vagyunk...
2016. jan. 23. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!