Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem hisz nekem? Vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hisz nekem? Vagy miért kérdez vissza ezekre állandóan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú régóta ismerjük egymást,régen majdnem összejöttünk de elrontottuk és hagytuk az egészet,meg még tinik voltunk..Mostanában újra beszélgetünk és szilveszterkor elmondtam,hogy még mindig szeretem,ő is bevallotta,hogy több mint barátság amit érez..Azóta napi szinten beszélgetünk, és valamelyik nap rákérdezett,hogy szeretem e? Hát persze,hogy azt mondtam igen,erre vissza kérdezett,hogy miért szeretem...Amikor irtam neki egyszer,hogy hiányzik irta én is neki utána arra is vissza kérdezett,hogy miért hiányzok neki...Megkérdeztem tőle,hogy miért kérdez vissza,hogy miért szeretem stb az volt a válasz,mert érdekelte meg terelte kicsit a témat.. Nekem számonra fura ez,hogy valaki visszakérdez miért szeretem meg miért hiányzik nekem,kicsit olyannak érzem ezt mintha nem hinne nekem...Vagy ti mit gondoltok?
2016. jan. 11. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Tesztel vagy dícsertetni akarja magát.
2016. jan. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs abban semmi,hogy szeretné tudni miért. Annyian mondják fűnek fának,hogy szeretlek meg hiányzol stb és sokan csak úgy,de nem biztos,hogy mögötte valós érzelmek is volnának.Amúgy ha tudod mi az amit szeretsz benne vagy mit érzel iránta és mi váltotta ki azt az érzést nem nagy gond,hogy megfogalmazd gondolom :) Én is megkérdeztem már barátomtól mi az ami megfogta bennem ill fordítva,hogy nekem mi tetszett meg rajta és a személyiségében.Szóval miért ne kérdezhetné meg?Biztos semmi hátsó szándéka nincs ezzel :))
2016. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:
Jól esik neki a dicséret.
2016. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom,hogy egyszer visszakérdezett hanem ezt állandóan eljátsza és ezért gondolom azt,hogy talán nem hiszi el nekem ezt..
2016. jan. 11. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mostanában újra beszélgetünk"-ilyenkor kell neki azt mondani, hogy adjon még időt kettőtöknek, mert ilyet nem lehet érezni és kérdezni csettintésre + neki Férfiként (tehát nem kölyökként) Dolgoznia kell egy nő szerelméért és odaadásáért, gyakran halljuk: hogy a nőt Boldoggá tegye.

Kevesett faggatás és több cselekvés!

2016. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ö nem biztos abban h mit érez
2016. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!