Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Vonzónak találjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Lányok! Vonzónak találjátok azokat a pasikat akik, , lélekbúvárok" vagyis pszichológiával foglalkoznak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 09:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kriminálpszichológa nagyon. Egy ideig én is azzal akartam foglalkozni, csak a sima pszichológia sem jött már be annyira, úgyhogy most már inkább a kriminológiára hajtok. De nagyon vonzó foglalkozás számomra.
2016. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan kívül-belül,mint a Csernus,akkor lehet vonzó,csak engem se elemezgessen.
2016. jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy vonzónak tartanám, mert nem bíznék meg benne.
2016. jan. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igen, nagyon! :)
2016. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én sokszor nyammogó szukszükölésnek érzem a pszchológusos megközelítést, a múltkoriban például mondta a sógornőm, hogy náluk már mindneki járt pszichológusnál csak az nem, akinek kellett volna, szerinted most akkor mi van ilyenkor, a kérdésre vonatkozóan, hát nem lehet könnyű párkapcsolatban pszichológusnak lenni, mert mindent mindig jobban tud, ugyanakkor elvárja tőle mindneki, hogy ő azért legeyen toleráns, mintaadó, kedves, megértő, ugye, ha pszichológus az illető, és még azt is elvárja, hogy értse meg az ember különféle kilengéseit, ha mégse tud toleráns lenni és kedves és mintaadó, hanem éppen az ellenkezője, sőt, van mikor csak azokkal kedves és mintaadó, akiknek semmi közük az életükhöz, akkor nem biztos, hogy lennék pszichológus pasi csaja
2016. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!