Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik velem így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így?

Figyelt kérdés
Két éve ismerjük egymást,eleinte nagyon jó volt,sokat nevettünk is,nem lehetet kivenni,hogy ö ilyen lenne. A fiú barátaiva ,teljesen nem viselkedik így,teljesen mintha nem is ö lenne,ha velem van,teljesen feszült vagyok,ideges hogy nehogy bele kössön valamibe,pozítív személyiség magárol,de ha pozítív engem még is negativnak lát,engem okol mindenért,amit nem is követtem el.Olyanokat ir ki rólam ide a gyakorikra is ami nem is igaz.Nem visz el soha sem ha barátai hívnak bulizni,azt mondja,attól tart,hogy valakivel kikezdek ittasan,hiszen nem is vagyok az a fajta lány és beszoktam szamolni,meg az apro lepeseimrol is.Fiu barataim sincsenek.

2016. jan. 3. 04:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Amit a fiu baratai mondanak az a Jo,de amit en adok az nem jo,regen nagyon jo volt a kapcsolatunk.Ma meg feszult vagyok bant
2016. jan. 3. 04:41
 2/6 A kérdező kommentje:
és ö parancsol nekem,de a fiú baratainak nem,pedig én vagyok ott jóban rosszban,a műtétje us volt arra is én mentem fel messzire,munka után,és mintha semmibe se nézne.Nem tudok aludni sem,kedveskedni us jobban en szoktam,alapveto dolgot nem csinalunk pl seta
2016. jan. 3. 04:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg allandoan az ego beszel belole
2016. jan. 3. 04:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Zavaros nekem amit írsz. Szerintem keress mást.
2016. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele, ha neked ez nem jó?
2016. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idősebb vagy nála pár évvel, igaz?
2016. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!