Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen stílusban beszél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stílusban beszél egy férfi egy olyan nővel, akibe igazán szerelmes?

Figyelt kérdés
Ez nem ilyen jelkeresgetés, mielőtt még valaki beszólna. :D Csak kíváncsi vagyok, hogy ki mit tapasztalt a saját életében, vagy mit látott a környezetében.
2015. dec. 5. 22:18
 1/9 anonim válasza:
52%
Szépen, finoman, meggondoltan, mosolygósan, szinte mindig a szemébe nézve
2015. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez egyénfüggő, van aki zavarban van ilyenkor, van aki viccelődik, flörtöl stb
2015. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bekóstolja, hecceli, beszólogat, bepróbálkozik, rafináltkodik, nyomoz utána, teper utána, randit kér és megint randit kér, győzködi a másikat hogy ő benne megvan minden, lehet rá számítani, csábító szövegek, ha kell, harc a véksőkig
2015. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*harc a végsőkig

ha kell, ezerszer

2015. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
38%
Szia én igazán szerelmes vagyok a feleségembe de néha igazán bunkón beszélek vele, mondtam már neki nagyon cifrákat is, amiket persze rögtön meg is bántam. Az újévi fogadalmam is ez volt, hogy nem beszélek csúnyán a feleségemmel, de majdnem az első nap el is rontottam. Nagyon nagy önuralmom ekll hozzá hogy ne beszéljek vele úgy ahogy megérdemli. Mert sajnos néha igenis megérdemli, mert nagyon felidegesíti az agyamat. Mondjuk a kisagyamat azt nem, ezért van neki szerencséje meert ott raktározom a kedvességem XDXDXD
2016. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
A lehető legnagyobb odafigyeléssel, érdeklődéssel, tisztelettel, mintha hímes tojást kezelne, kedvességgel. 32/F
2016. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tordetren válasza:

Szia!

Ha a tartalomra gondolsz konkrétan akkor az lehet mind bókolás, esetleg heccelés, de legrosszabb esetben bunkóság is.

Szerintem amin jobban le lehet buktatni egy pasit az a hanglejtése. Pl ha úgy beszél hogy felviszi a hangúlyt a mondat végén az a tudat alatt azt jelzi a apsinak h tetszik neki az adott lány. Vannak olyanok akik ezt már jól el tudják rejteni, mert sokat gyakoroltak , vagy csak olyan csajhoz mennek oda aki nem tetszik nekik.

Vagy egy másik változata h figyeld meg h milyen hanglejtéssel beszél másokkal, és ha teljesen más ahogy veled beszél akkor jó esélyeid vannak. Remélem tudtam segíteni! 16F

2016. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok ferfi hecceli a szerelemet ,neha en is :)

Eszembe jut mikor a nekem tetszo lanynak huztam a hajat oviba :D

2016. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelmesen. Akkor is, ha kedveskedik, akkor is, ha heccel.
2016. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!