Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja ezt rolam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt rolam?

Figyelt kérdés
A kiirja ide is ,hogy most szalitottunk,pedig szunetelunk csak,es azt is hogy biztos mas fiuval vagyok,pedog tidja jol hogy mas lany vagyok mint a tobbi,meg multkor is en ketestem fel a csaladja egybol azt mondta hogy mindjart a fiuetes vegett,holott azt sem tudtom,o mikor kap mert nem is szoktam kerni tole,volt olyan is h no letemre hivtam meg.Meg nem ugy mint a tobbi lanyok,mondjak hogy pl mert nem viszel valahova.Ket eve ismer a csaladja is,es ilyet felteteleztek rolam,hogy azert kerestem fel ,mert mindjart itt a fizetes,nagyon bantot a dolog.Meg h olyan csinalnek,hogy menjunk vagy vegyel nekem valamit megertem,de igy.Mert mondtak ezt.Nagyon fajt,amikor mondta a baratom ezt.Ugy volt ,hogy oszevoltunk veszve,es en kerestem fel no letemre,es pedig o hibajabol vesztunk ossze.Es amikor kisert haza o elörébb lakik mint én és beugrott cigiért,amikor kijött már láttamrajta,hogy megint bunko,de nem tudtam mert ,es valamit kerdezni akartammar ugy is valaszolt,hogy hagy engem beken,amikor hazunk elott ertunk akkor azt mondta meg ö,hogy mert akkor keresem fel amikor a fizetes van?kopni nyelni nem tudtam.Nagyon fájt amikor mondta.Virágot is csak egszer kapok szülinapomkor.Ti mit csinálnátok,mit mondanatok?

2015. dec. 2. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Tulságosan befolyásolják a szülei nem? miért szólnak bele a kapcsolatotokba?Vagy miért nem szeretnek téged?Ha már 2éve tart a dolog elég nevetséges,most mondja ezt előszőr?
2015. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látom, a pontot meg a vesszőt előszeretettel NEM használod. Pedig kellene, mert érthetőbb lenne mindaz, amit itt össze irkáltál.
2015. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy ki írta ide?:D Én olvastam az ő verzióját is
2015. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátod nem túl intelligens,nem túl kedves és nem túl önálló ember.Ez a három ok eredményezi együttesen a viselkedését.
2015. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bazz... Ebből semmit se értettem :-\

Hármas, linkeld már ide!:-)

2015. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

te "nő létedre" mennyi mindent máshogy csinálsz mint "a többi lány"...

ilyen fogalmazás után úgy gondolom te különcnek hiszed magad, jobbnak másoknál és elvársz dolgokat amiket te nem viszonozol...simán feltételezem rólad, hogy tényleg a fizu miatt kerested fel...nő létedre...

egy kapcsolatban egyenjogúság kell legyen, nem "nő létemre én megérdemlek mindent" felfogás...


22F

2015. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!