Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy pasi szerelmes?

Figyelt kérdés

Ajándékot vesz? Bókol? Keres minden nap? Én mindhármat megkapom, viszont sose mondta még hogy szeret, csak hogy örül hogy vagyok neki, meg hogy jól érzi magát velem.

Úgy örülnék ha végre tudnám hogy hányadán állunk. De hogyan tudhatnám meg? Idáig szexkapcsolatai voltak meg egy olyan kapcsolata, ahol nem volt szerelmes. Kicsit elvont, de valamiért olyan jó embernek tűnik. Ti hogyan derítettétek ki, ha bizonytalanok voltatok? Mert gondolom derült égből szemtől szembe senki se kérdezi meg a másikat, hogy szerelmes-e belé.


2015. nov. 15. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Néha azon filózom, hogy ebben a kategóriában tuti felnőttek vannak?
2015. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik a jobb? Ha azt mondja 0-24-ben hogy szeretlek vagy az hogy ha érezteti? Aki érezteti az általában őszintébb dolog szóval örülj neki.
2015. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kéne nyitnod a szemed.A segged verhetnéd a plafonhoz,hogy így bánik veled!Nyilván nem poénból csinálja mindezt.
2015. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mire fel verjem a seggemet a földhöz? Valószínűleg megkapta ezeket az előző barátnője is, akibe nem is volt közben szerelmes. Szóval ugyanott vagyunk.
2015. nov. 15. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
1-es, en biztos vagyok abban h ide kb csak a tinik irogatnak de szerintem tok vicces kerdeseket tesznek fel, mi legalabbis imadjuk oket olvasni:-))))
2015. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ajándékot vesz, bókol és minden nap keres? Bakker. Ez mekkora mocsok egy ember mán'. Szerintem hagyd ott a 3,14csába, ez a pasi rühell téged.

Látom nem sikerült az első 3 kommentelő válaszaiból leszűrnöd semmit sem!

2015. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lassan három hónapos kapcsolat után sem mondta még hogy szerelmes belém. És ha jól olvastátok akkor az előző kapcsolatában sem volt szerelmes.
2015. nov. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!