Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetne barátnőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne barátnőm, ha visszahúzódó vagyok?

Figyelt kérdés
Sosem voltam egy népszerű társaság közepe, bár mondjuk nem is igényeltem. A gondolataim nagy részét inkább megtartom magamnak. Nem szeretek fölösleges dolgokról beszélni, meg így jópofizni, inkább olyan magányos farkas típus vagyok. A legtöbb lány az ilyen népszerű , extrovertált, szangvinikus krapekokhoz vonzódik, én viszont nem vagyok ilyen, és nem is leszek senki kedvéért sem. Nekem ilyen flegmatikus(=nyugodt, passzív, békés) temperamentumom van. Külsőre egyébként jól nézek ki, de nem igazán vagyok az a nagyhangú típus akire felfigyelnének a nők.

2015. nov. 4. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, de nem fogok ezen akkor sem változtatni, ha egynek sem kellek. Én tudom, hogy mit hagynak ki ameddig valami hülyegyerekkel játszanak se veled se nélküled kapcsolatot.
2015. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen és ,erre most mit kéne mondanunk?
2015. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát pl. érdekelne, h azok a fiúk, akik hasonló személyiségek, és lett barátnőjük, hogy csinálták.

Illetve lányok akiknek volt ilyen fiújuk ,azok hogy jöttek vele össze.

2015. nov. 4. 23:29
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha sok pénzed lenne biztos felfigyelnének rád.
2015. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van elég pénzem, anyagilag jól állok, de nem vagyok az a felvágós típus. Nem a pénzemmel akarok barátnőt szerezni. Azt szeretném ha magamért szeretnének.
2015. nov. 4. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem sincs nagy gondom anyagilag és el sem tűrnék egyet sem csak az exisztenciám miatt.
2015. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sőt, volt egy egész csinos lány aki próbálkozott, nálam. Születésnapjára csokit kért és direkt kiemelte, hogy drága legyen. Soha nem kapta meg. Lehet, hogy drágát vettem volna magamtól, de így le is ráztam.
2015. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En ismerek egy ilyen pasit. Szorakozo helyen acsorgott a pultnal, baratnom meg leszolitotta es felszedte. Azota egyutt vannak, mar tobb eve.

Ugyhogy ha jol nezel ki es hajlando vagy kimozdulni, hogy legalabb valaki eszre tudjon venni, akkor siman van eselyed baratnore.

2015. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 redghost válasza:
Üdv, én is olyan srác vagyok mint te. Visszahúzodottan élek de meg van a minimális (2 ember) baráti köröm. Barátnőm ugy lett hogy megismerkedtem egy olyan lánnyal aki olyan típus mint én. Jól megvagyunk eggyütt, mert ő is nagyjábol olyan mint én , és nem kell magyarázkodnunk egymásnak hogy miért vagyunk visszahúzódottak vagy esetleg hallgatagok. Ha barátnőt szeretnél akkor javaslom hogy olyan lányokkal ismerkedj akik visszahúzódottak és nem igen mutogatják magukat a világban (mondjuk ez nem könnyű). És én is még azt tudom tanácsolni hogy esetleg menj el valahová szórakozni vagy ilyenek (lehet hogy felszednek), ha otthon van az ember nemigen tud lányokkal ismerkedni.
2015. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!