Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kihűlt a szerelem vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlt a szerelem vagy csak fellángolás volt?

Figyelt kérdés
Picit kevesebb mint egy éve vagyok együtt a barátommal, már jegyesek vagyunk, ez az első komolyabb kapcsolatom. Előtte szerelmes voltam viszonzatlanul 3 évig, és mikor őt megismertem ő volt nekem a kiút abból, ő azóta szerelmes belém, én nem tudom biztosan hogy az lettem e belé, sokszor éreztem úgy, de mostanában úgy érzem elmúlt, ezért gondolom hogy csak egy fellángolás volt. Viszont 7ből 7 napot együtt vagyunk, ezért lehet csak nagyon megszokásból, de már nem bizsergek bele az érintésébe, csókjába, ölelésébe úgy mint az elején. Valamelyik nap annyira irritált és idegesített, hogy belegondoltam abba hogy megmondom neki hogy már nem szeretem, és ettől a gondolattól kb 4 órán át sírtam folyamatosan. Megszakadna a szívem ha nem lenne velem, de egy kis ideje tényleg nem érzem azt amit éreztem, lehet azért mert annyira kivontuk az egész világot a kapcsolatunkból, konkrétan barátaink sincsenek, családdal se nagyon beszélünk csak egymással és kezdem őt talán megunni. Viszont jól érzem magam vele és szeretem őt, csodás ember és sose szeretném bántani mert tudom hogy sose találok még egy olyan embert akinek ekkora szíve-lelke van amit csak rám szán. Mostanában nem érzem azt hogy ránézek és beleborzongok hogy milyen jól néz ki, lehet azért is mert mostanában kicsit anyagi okok miatt nem költ úgy magára és nem foglalkozik annyit a külsejével. Régen nem zavart semmi kis hibája, most a legkisebben is halálra idegesítem magam. És egy ideje nem tudok felizgulni valami gyorsan, régen 2 perc csókolózástól leolvadt a bugyim. De arra is gondoltam, hogy ez kb 1 hónapja van, és kb azóta kezdtem el fogamzásgátlót szedni, ami miatt változnak a hormonjaim és lehet most ez egy ilyen időszak nem? Valaki tudna tanácsot adni?

2015. nov. 3. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"tudom hogy sose találok még egy olyan embert akinek ekkora szíve-lelke van amit csak rám szán."


Jós vagy, vagy bele látsz a jövőbe, hogy ezt ennyire pontosan tudod?



Mi lenne, ha a problémád megoldását nem a gyk-tól várnád, hanem leülnél a pároddal és megbeszélnéd vele?

Ennyire nem bonyolult a dolog!

2015. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Lehet az van, hogy mivel anyagilag lecsuszott ezert a libidod is lecsuszott.

Noi gondolkodas -> penz nelkul szerelem? Na meg mit nem!

2015. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Linó03 ***** válasza:
43%
Az is tény, hogy a szerelmet okozó hormonok egy idő után szeretethormonná változnak. De az is lehet, hogy a fogamzásgátló, vagy "megszoktad" (nem meguntad!). Amíg fáj az elvesztésének a gondolata, addig szerintem szereted, de én a kérdésre pont nem tudok választ adni. Meg szerintem itt nagyon más sem.
2015. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
" De arra is gondoltam, hogy ez kb 1 hónapja van, és kb azóta kezdtem el fogamzásgátlót szedni, ami miatt változnak a hormonjaim és lehet most ez egy ilyen időszak nem?" - Azonnal hagyd abba! Esélyes, hogy az okozza :S
2015. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

A szerelem 2-3 év alatt elmúlik, amúgy sem tart örökké. Ha figyelmesebb lennél a pároddal, valószínűleg többet törődne magával, tudat alatt ő is érzi a változást. Igen, a vágy csökkenése lehet a tablettától, akkor írass fel másikat.

A kapcsolaton mindkét félnek dolgozni kell, amíg bizonytalan vagy az érzéseidben ne tervezzetek esküvőt.

2015. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Több oka is lehet. Az egyik, hogy nem azért választottad őt, mert beleszerettél, hanem inkább mankóként, hogy kilábalj valami másból. Ez a helyzet azóta megoldódott, már nem tudsz rá úgy nézni, mint egy éve.

Aztán lehet az is, hogy egyszerűen elmúlt a vonzalom, eddig tartott, kész, vége.

Meg amiket te is írsz, a fogamzásgátló, és a külső megjelenés elhanyagoltsága.

Meg még rengeteg minden.

Ne kapkodd el a döntésedet, se pro, se kontra! Labilis állapotban vagy, ne akarj most sorsfordító döntéseket hozni, várj ki egy nyugodtabb időszakot (fogamzásgátló váltás?), de addig is beszélgess a pároddal, azért jó, ha ő is tud a kételyeidről, együtt könnyebben talhattok rá megoldást.

2015. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű: ő volt a szamár a ló helyett.
2015. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
49%

háááát, bennem több gondolat, kérdés is felmerült azért.

1. minek húztátok ennyire magatokra a világot?

2. igen, lehet, h a tabi miatt van, nade azért ennyire...?

3. te teszel vmit h újra érezd (amit talán sosem éreztél ha ő menekülés volt a régi szerelemből) v csak ülsz és sajnálod magad?

4. az h vki csodás ember, még nem egyenlő a szerelemmel, Jómagam több csodás embert ismerek, de szerelmes - és ezt minden idegsejtemmel tudom és érzem - csak egy emberbe vagyok

5. egy személyes tapasztalatom: "viszont...", "oké, de...", "jó, csak..." kezdetű dolgok általában kimagyarázások, kifogások.

6. persze h belehalnál a szakításba. Alapból fájdalmas, de neked meg most konkrétan CSAK Ő van. Magyarul újra kellene építened az életed. Persze h ez ijesztő.

A helyedben picit "beszélgetnék magammal", tisztáznám, amit kell, majd beszélgetnék az érintettel. De sokat.

2015. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!