Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, tulajdonképpen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tulajdonképpen mi a barátzóna, az ott levő pasi miért nem lehet "több"?

Figyelt kérdés
ha ott van, szeretitek, stb, akkor ő belőle miért nem lehet "pasi" ?
2015. okt. 23. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert lelki ujrahasznositonak epp jok
2015. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Linó03 ***** válasza:
83%
Hát, nálam ha több, az általában rögtön kibukik. Amúgy nem tiltom meg magamnak, hogy egy barátom iránt idővel többet érezzek.
2015. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy dolog a rokonszenv, egy másik dolog a szexuális vonzalom.
2015. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
barátzóna= lelki szemetes vödőr!
2015. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Per pill azért nem lehet több egyik sem, mert van kapcsolatom.

Amikor nem volt, akkor azért, mert nem vonzódtam hozzájuk. Nem használtam őket lelki szemetesnek (szóval nem egyoldalú pátyolgatásra használtam őket), hanem barátként viselkedtem mindig is velük, és én a lelkem kiteszem azokért, akiket barátnak tartok. Szóval aki nekem barát, számíthat rám is.

2015. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert nincs meg az a vonzalom, ami miatt férfiként nézek rá, és nem csak barátként. Egyszerűen nem olyan a személyisége, hogy mondjuk heti 3-4x akarjak vele találkozni, nem ő jár mindig a fejemben.


És ez nem a külső miatt van. Van pár olyan fiú barátom, akik jó pasik nagyon, de mégsem érzem azt a "szerelmes" érzést. A személyisége nem vonz olyan értelemben.

2015. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pörölycápa ***** válasza:
100%

Én jöttem már össze olyannal, ahol az ismerkedés eleinte csak barátságnak indult, de aztán elkezdtük többet érezni egymás iránt. És 2 és fél év után még mindig együtt vagyunk, és nagyon jól működik a kapcsolat. Szóval számomra lehet barátságból szerelem.

Olyan esetekben nem akarom hogy barátságnál több legyen, ha:

1) Szexuálisan egyáltalán nem vonzódok az illetőhöz

2) Tudom hogy teljesen más tervei vannak a jovőre nézve, és míg a barátság működhet, egy kapcsolat már nem.

3) Amellett hogy jól kijövünk, tudom hogy vannak olyan tulajdonságai, amik hosszútávon zavarnának. Szóval barátként tök jól megvagyunk, jókat beszélgetünk, hülyéskedünk, viszont érzem, hogy ha több lenne köztünk, akkor már sok lenne belőle.

2015. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem érzek iránta testi vonzalmat. Ennyi. Ez nem jelenti azt hogy csúnya, sok olyan fiú barátom van akit jó pasinak tartok csak nem az esetemnek....
2015. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!