Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolok rá még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá még mindig?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon viharos kapcsolatom, ahol boldogtalanok voltunk, folyton szakítottunk. 3 évig voltunk együtt, majd végül szakítottunk. Úgy éreztem, hogy már egyikőnk sem szereti a másikónkat. Összejöttem nem sokkal rá egy sráccal, aminek nagyon hamar vége lett. Úgy éreztem, szerelmes vagyok, amíg együtt voltunk. Most, hogy annak is vége, nem ezt az utóbbi, hanem az első kapcsolatot sajnálom nagyon. Úgy éreztem, ő a lelki társam, ő már nem köszön nekem azóta, nem tartjuk a kapcsolatot. Nekem minderre szükségem lenne, próbáltam vele erről beszélni, de szinte rám sem nézett, elfordult tőlem. Neki is új kapcsolata van, ami nagyon zavar. Nem mondanám, hogy még szeretem őt, de nem tudom, miért hiányzik ennyire. Már nem kívánnék vele semmiféle testi kontaktust, maximum, hogy átöleljen...

2015. okt. 18. 13:07
 1/3 anonim válasza:
valamilyen mòdon még érzel iránta valamit és lehet hogy ő is. de miért lett vége??
2015. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudtad egészen elfelejteni,és mivel nagy szerelmed volt valószínűleg,teljesen nem is fogod soha.Viszont ha ő elfordul tőled,neked is tovább kell lépned.Azért,mert ő már nincs neked,az élet nem áll meg.Ezt kell tudatosítanod magadban.Aki ellök magától,azt sajnos ki kell zárnod az életedből,még ha nagyon fáj is.
2015. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem,azóta elgondolkodtál azon,hogy végre túllépj rajta!A saját érdeked.
2015. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!