Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem sietjük el az első alkalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sietjük el az első alkalmat? Nincs még túl korán ahhoz hogy lefeküdjünk egymással?

Figyelt kérdés

Csak azért kételkedek mert egy hónapja vagyunk még csak együtt és egyszer már pettingeltünk is.

Nagyon kívánjuk egymást, de nem túl korai ez még?


2015. okt. 3. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok?

Mi ket evig kerulgettuk egymast mire lefekudtunk addig csak petting votl :D szoval szerintem korai

18/L

2015. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk mindketten. Most egy kicsit kétségbeestem hogy belementem mert mindenhol azt olvasom hogy ha ilyen korán belemegyek akkor csak szexkapcsolat lesz... :S
2015. okt. 3. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Látom mennyire ismered a barátodat.. azt is látom, hogy mennyire bízol benne, hogy vadidegenektől kérsz tanácsot ez ügyben. nem ártana dugás előtt beszélgetni is egy kicsit egymásról.
2015. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges olvasgatni más emberek történeteit mert ha nem vagy egy "kemény" típus akkor csak elbizonytalanodsz, ahogy ez most meg is történt. Te érzed, hogy áll a kapcsolatotok. Az biztos, hogy előtte jó ismerni a másik minden rezdülését.
2015. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Annyira ismerem hogy tudom hogy jó ember. Békés de elég bizonytalan néha.Nehezen kezdeményez, de ha a kezembe veszem a gyeplőt akkor utána már ő is feloldódik.

Sok közös van bennünk, de még érzem hogy sokat kell beszélgetnünk... viszont nagyon kívánjuk is egymást :)

2015. okt. 3. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nem "A Szüzesség" a tét. Felnőttek vagytok, kívánjátok egymást, mi tart vissza? Utána is lehet folytatni az ismerkedést.


(csak úgy mellékesen: ilyen baromságot felnőtt ember szájából még nem hallottam, hogy juuuj ne szexeljünk, csak "pettingeljünk". Annak úgy mi értelme? Tini korban még csak csak elfogadom, de később?)


20/l

2015. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!