Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, buta kérdés, de ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, buta kérdés, de ti hogyan neveznétek ezeket a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyen kapcsolatot tudok, de most egy konkrét példát írnék.

Rajtam keresztül ismerték meg egymást egy haverom és kolleganőm. Akkor beszéltek pár szót, aztán haverom érdeklődött a lány iránt nálam, de volt a csajszinak párkapcsolata. Ez több, mint 3 hónapja történt, azóta a lány egyedülálló lett és múlthéten egy buliban összefutottak, haverom randira hívta, számot kért tőle..azóta már aludtak is együtt, szex is volt.

Tegnap délután az utcán kézen fogva jöttek velem szembe, boldognak tűntek, csók is volt. Később mondta haverom, hogy nem hétköznapi lány, nagyon tetszik neki, de nem tudja mi van jelenleg köztük. A lány ma mondta, hogy jól érzi magát a haverommal, szex is jó volt, de nem tudja, hogy ez párkapcsolat lesz e.

Nem értem őket, mert nagyon is úgy tűnik, hogy összejöttek..akkor ez mi?

Manapság ez a trendi? Én vagyok régimódi, mert nem tudom, hogy miért csinálják ezt manapság a fiatalok? Jelen esetben egy 19 éves lány és egy 23 éves fiú, de úgy vettem észre számtalan ilyen van körülöttem. Mire jó ez? Egyáltalán, hogy mutatják be egymást másoknak? A lány ismeri már a fiú családját, még a nagyszüleihez is elvitte a hétvégén...de! ez nem párkapcsolat. Akkor mi?


2015. szept. 4. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hét randizgatás az még nem feltétlenül párkapcsolat. Ismerkedés.
2015. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt én egy kialakulóban levő, kötetlen kapcsolatnak nevezném, ami még nagyon a kezdeti fázisban tart, nem tudják, lesz-e belőle komolyabb.

A szerelem nem mindenkinél alakul ki néhány találkozás után.

Hogy szexeltek is? Na és. Úgy látszik, ők nem azok a típusok, akik csak és kizárólag komoly kapcsolatban tudják ezt elképzelni.

2015. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opened paradise ***** válasza:
Nem képesek megbeszélni,mert az "ciki" és emiatt félnek kimondani,mert nem tudják,hogy a másik mit mondana rá.
2015. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már a szüleinek, nagyszüleinek is bemutatta akkor ez bizony párkapcsolat, akkor is, ha tagadják. Egyébként mért nem elég azt mondani, hogy barátom, barátnőm? Elvégre ha volt szex akkor nem szimplán jó ismerősök, ha meg mégsem illenek igazán össze az eltérő stílus, jövőkép, miatt, akkor utólag fura lenne azt mondani, hogy csak szexkapcsolat van, mert az sokak szemében leminősítés (bár ennek ellentmond a bemutatás szülőknek).
2015. szept. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!