Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Titeket fáraszt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket fáraszt, és kiábrándít ez, vagy inkább jól esik?

Figyelt kérdés

Ha az, aki titeket szeret, érzelmileg nagyon kötődik és ragaszkodik hozzátok. Nem beteg módon, hanem inkább elkötelezetten.

Vagy pedig egy férfi ne legyen ilyen, mert az kiábrándító.

Olyanokra gondolok, amikor te, mint társ hiányzol neki, és nem tud igazán semminek örülni, mert nincs vele az, akit szeret. Ez már sok? Ilyenkor már lenézitek az ilyen embert?


2015. aug. 31. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Úúúúúr....isten! Hol van ilyen pali? Hogy az enyém nem olyan! Legalább ha néha olyan lenne, már az is jó lenne. Nem annyira ragaszkodó, mint én. Már annyira próbálok nem "ráakaszkodni", nehogy megfojtsam az amúgy egészséges szintű szeretetemmel, hogy már már nem is nyúlunk egymáshoz. És ő nem sűrűn kezdeményez, néha oda jön, de hogy huzamosabb ideig ölelkezni vagy mit tudom én, semmi igénye rá. :(


23 L

2015. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

szerintem ha valaki semminek nem tud örülni mert a másik nincs ott, az már beteges....


én imádom, szeretem, ha van valakim, de ugyanúgy örülök mindennek ha nincs velem, akkor is... pl ha levizsgázok egy nehéz tárgyból, vagy találok egy jó ruhát, akármi. persze JOBB ha van utána kivel megosztani ezeket, de attól még nélküle is örülök.

2015. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeretek valaki "élete értelme" lenni. A független, erős jellemű embereket szeretem, aki nem inog meg csak azért, mert 2 napra fizikailag távolabb kerültem tőle, mert mondjuk elutaztam. Aki csak akkor tud örülni az életnek, ha én vele vagyok, az támaszkodik rám, és ez igencsak kiábrándító.
2015. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es: Sajnálom. :( Azért egy hosszú ölelés tényleg nem olyan nagy áldozat... :p Jól néznénk ki, ha egy ilyen dolog teher lenne, és fáraszt egy férfit. Ezek egy jó kapcsolat velejárói.
2015. aug. 31. 21:24
 5/7 A kérdező kommentje:

Valószínüleg eltúloztam a leírást. Szóval annyi a lényeg, hogy szeret veled lenni, és ha nem vagy vele, akkor szomorú, mert hiányzol neki. Tud mindenfélével foglalatoskodni, de igazán az okoz örömet, ha együtt lehettek, ettől függetlenül nyilván vannak egyedüllétre igényei, mint minden normális férfinak, csak például egy hétvége, vagy kirándulás az nem a haverokról szól, hanem hogy kettesben lehessen veled. Inkább arról szól a dolog, hogy amilyen öröm éri, azt veled akarja megosztani, hogy minden dolog közös élmény legyen.


Ez már önállótlan és taszító dolog? Ne legyen ilyen?

2015. aug. 31. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális embernek nincs gondja azzal ha szeretik. Az én férjem is ilyen ragaszkodó típus. Nem bírt volna hosszútàvon elviselni egy jégcsapot. Én is olyan vagyok mint ő. Ezért is illünk össze. ;)
2015. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az jó, ha kötődik hozzám, de az már rossz, ha nélkülem önállótlan.


Nekem most van valaki a kollégáim között, aki iránt többet érzek, és nagyon imponál, mennyire odafigyel rám, néha olyan érzésem van, hogy mindent tud rólam, pedig nem vagyunk nonstop egy légtérben, persze nem ijesztően, szóval nem úgy, ahogyan egy zaklató, nem tolakodóan, de mindig úgy jön elő vele, hogy megkapja tőlem a pozitív visszacsatolást, elismerést, helyeslést, mint Pavlov kutyája a kaját, ha megszólal a csengő, amúgy is vonzó számomra. Egyébként meg egy teljes értékű önálló felnőtt ember.

2015. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!