Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzett már valaki ilyesmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzett már valaki ilyesmit valaki iránt és ha igen, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Nem hazudok, őrülten szerelmes voltam egy olyan valakibe, akinél esélyem sem volt. Tudtam hogy el kell felejtenem, de hiába próbáltam, nem tudtam, gondoltam az idő segít.


Időközben megismertem valakit, aki első ránézésre egyáltalán nem tetszett, de amikor láttam a tekintetét, belenéztem a szemébe, furcsa érzés fogott el, mintha már ismerném őt. Valamiért tudtam hogy ő teljesen más ember, nagyon jó ember. Nagyon zavarban voltam előtte. Ha kicsit közelebb jött hozzám, rendszerint elvörösödtem, melegem lett, leizzadtam és ideges lettem ha belemászott az aurámba. Pedig másoknál nem zavar ha véletlenül kicsit közelebb jön.

Teljesen más külsővel rendelkező férfiról van szó, mint akikkel előtte dolgom volt: Pocakos pasi, alacsony is (mint én). Valamiért féltem a közvetlen közelében lenni, de titokban mindig örültem ha tudtam hogy látni fogom, csak a közelembe ne jöjjön - gondoltam én. Vonzódtam hozzá nagyon testileg-lelkileg.

Beszélgetni beszélgettünk párszor, bár az igazat megvallva, nem foglalkoztam vele túlságosan, mert teljesen más magánéleti problémáim voltam, valahogy minden összejött (szüleim, barátaim, egészség, minden).


Viszont valahogy éreztem és tudtam hogy csalódott, amikor azt remélte hogy lát engem és összefutunk.


Ő volt az a személy akinek megtudtam nyílni teljesen, mindenféle álarc nélkül tudtam vele beszélgetni, de mindig zavarba hozott, nagyon ideges voltam ha a közelemben volt.


Szépen lassan ráébredtem hogy milyen fontos nekem ez a férfi, megszerettem őt, beleszerettem, de egészen máshogyan mint ahogy az előző férfi(aka)t szerettem. Őket őrülten, akiről részletesen írtam most, őt olyan "csendesebben", de mélyebben.

Neki is szimpatikus vagyok már első perctől fogva, ahogy észrevettem.



Járt már valaki hasonlóan mint én?

Szerelem ez, vagy csak fellángolás?

Én tényleg nem tudom eldönteni, mert teljesen másmilyen érzések ezek amiket előtte éreztem.


2015. aug. 28. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Megtalálhattad a lelkitársad. Nekem is sikerült kb fél éve, de sajna köztünk nem lehetett semmi, így azóta is a legjobb barátok vagyunk, akik néha összejárnak egy jót beszélgetni meg kávézni.

Le is feküdtünk anno egymással párszor, egyszerűen nem bírjuk sokáig egymás jelenlétében úgy hogy ne érjünk a másikhoz.

Beszéljétek meg mindenképp hogy mit akartok a másiktól. Ne halasszátok el ezt a lehetőséget hogy boldokok lehetnétek együtt.

2015. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos neki felesége van és gyermekei.


Nem történt köztünk semmi, nagyon még érintések sem, mert amikor nagyon közel jött hozzám eleinte, látta rajtam hogy teljesen zavarba vagyok.

Pedig én aztán nem vagyok egy zavarba jövős csaj.

Néha elvörösödik a fejem nevetés közben is, vagy akkor is, ha valaki olyannal "flörtölgetek" akitől nem szeretnék semmit, csak a bohóckodunk. Talán ő az első pasi aki igazán zavarba hozott.


Akibe őrülten szerelmes voltam előtte, nála sem elvörösödés nem volt, sem megzavarodás.


Nemrég egymással szemben ültünk és a térdeink összeértek és úgy is maradt picikét :) Talán ez volt az első olyan igazi tartósabb érintés és az egész testemet melegség öntötte el, jó érzés volt. Előtte is voltak apróbb érintések: fejemet megsimogatta, hátamat megvakarta, ilyenek, de azok mozdulatok voltak.

Vonzódok hozzá nagyon nagyon és ő is hozzám, ezt lehet érezni köztünk.

2015. aug. 28. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nős, akkor felejtsd el. Ne ronts el egy kapcsolatot, és ne vedd el a gyermekektől az apjukat. Keríts valaki mást minél hamarabb.
2015. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék belerondítani a házasságukba, de attól amit érzek, az még itt van bennem. :(
2015. aug. 28. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
És ott is lesz. Idővel majd múlni fog. Mi azzal kompenzáltuk a dolgot, hogy nem találkozunk, viszont beszélgetni beszélgetünk és mindketten éljük az életünket, hol kapcsolatban hol anélkül.
2015. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ti miért nem jöhettetek össze?

Ő is ugyanazt érzi mint te?

2015. aug. 28. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanazt mint én. Messze élünk, sok a korkülönbség, sulihoz dolgozik megoldhatatlan a találkozás sokszor.
2015. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És te is hasonlókat érzel mint én ezzel a férfivel kapcsolatban?
2015. aug. 28. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!