Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, segítség (? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, segítség (? ) bővebben lenn 19/L

Figyelt kérdés

Először is jó lenne köszönni, de a gyik nem így gondolja... :D

Szóval van egy fiú, két évvel idősebb, mint én és már több, mint két éve vagyon szerelmes vagyok belé. Nem tudok mit csinálni, egyszerűen nem tudom kiírtani az érzéseimet, de most nem ezért írok ide. Nagyon jó barátok vagyunk, de neki évek óta van egy "komoly" kapcsolata. Ez szép és jó, mert én tényleg az szeretném, ha mindenkinel boldogabb lenne, csak egy kicsit vérzik a szívem miatta.

A barátnője folyton veszekszik vele, és előfordult már, hogy megcsalta, de ő nem hagyta ott, mert szereti a lányt. Viszont, ha veszekszenek, az én "vállamon sírja ki" magát, és nagyon rossz látni. Tudom, hogy képes lennék sokkal jobban megbecsülni...

Mondjátok meg, mit tegyek? :(

Bocsánat a hibákért, telefonról írtam, és küszöbön, ha el olvastad



2015. aug. 22. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is, aranyos, ahogy a telefon kijavított pár szót.


Másodszor, eléggé feladtad a leckét nekünk. Tényleg nem tudom, mit mondjak rá. Esetleg finoman célozhatsz rá, hogy lehetne köztetek több, és le kell mérni, hogyan reagál. Tehát nem lerohanni, hogy odavagy érte, csak finoman valahogy célozni arra, hogy te és ő.

2015. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

*nagyon szerelmes vagyok belé

*köszönöm, ha elolvastad

Bocsánat:)

2015. aug. 22. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
hmm... ez egy nehéz helyzet. Több lehetőség van. Vagy vársz türelemmel, kivárod amíg szakítanak, mert úgyis az lesz a vége ennyi veszekedéssel meg megcsalós üggyel, te meg közben ha ennyire jóba vagytok akkor nagyon finoman és persze bombajó érvekkel meggyőzöd hogy rossz neki ez a kapcsolat, aztán ha szabad lesz akkor neked is szabad lesz ;) Másik lehetőség, amit előttem szóló is említett, hogy célozgatsz kettőtökre, de ez veszélyes lehet, főleg úgy hogy szerelmes a barátosnéjába. :D
2015. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!